Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 22:47
 
Tek Taş Yüzük Modelleri
Elmas madeninin kesilerek ve parlatılarak pırlantaya dönüşmesi ile başlayan yolculuk pırlantanın takılarda hayat bulmasıyla en güzel molasını veriyor.
Güncel Haberi
Tek Taş Yüzük Modelleri

Elmas madeninin kesilerek ve parlatılarak pırlantaya dönüşmesi ile başlayan yolculuk pırlantanın takılarda hayat bulmasıyla en güzel molasını veriyor. Bu yolcuğun devamı ise kadınlarda yarattığı vazgeçilmez bir hazdır. Her kadının hayalinde Tek taş yüzük vardır. Pırlanta yüzüğün içinde barındırdığı asaleti, zarafeti ve şıklığı sizde sevdiğinizin parmağında taşımasını istiyorsanız Tek taş yüzük modellerini inceleyin. En özel anlarınızı daha da özel kılmak sizin elinizde; sevgililer günü, anneler günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi gibi ömür boyu önem arz eden günleri daha özel daha anlamlı yapmak seçeceğiniz pırlanta bir yüzük ile mümkün olacaktır. En çok evlilik tekliflerinde vazgeçilmez olan Tek taş yüzük ile sevdiğinize verdiğiniz değeri, aşkı ve sevgiyi ömür boyu yaşama hissini parmağına takacağınız bir yüzük ile htirebilirsiniz.

 

Tek Taş Yüzük Modelleri

Pırlantanın farklı taş, renk, karat ve kesimler ile şekillenip birbirinden güzel modellere dönüştüğünü görüyorsunuz. Tek taş yüzükler; tektaş, beştaş, tam tur, tria, baget, fantezi, safir, zümrüt, yakut, trend, elmas modeller olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımların ve taşların yarattığı etki ile Tek taş yüzük modelleri her zevke hitap eden seçenekler sunuyor. Sizde Tek taş yüzük almaya değer gördüğünüz kadını mutlu etmek istiyorsanız en gösterişli, en çok beğenilen pırlanta yüzüğü seçebilirsiniz.  Taş, kesim, renk ve karat özelliklerinin farklı miktar ve tarzlar ile çeşitlenmesi pırlanta yüzüğün maddi aralığını da genişletmiştir. Bu şekilde her bütçeye uygun Tek taş yüzük modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Tek, Taş, Yüzük, Modelleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı