Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 20:08
 
TEMAD Çankaya Şubesi, Kıbrıs'ta Resim Sergisi Açıyor
Sosyal sorumluk projeleri ile toplumsal hayatın bir parçası olan Emekli Astsubayların eşleri ile şehit ve gazilerin eşlerinin çalışmalarından oluşan 30 adet yağlıboya tablodan oluşan sergi 25 Ekim’de Kıbrıs, Lefkoşe Askeri Gazinosu fuaye salonunda açılacak.
Güncel Haberi
TEMAD Çankaya Şubesi, Kıbrıs'ta Resim Sergisi Açıyor

Türk Silahlı Kuvvetlerinın çeşitli kademelerinde görev yapan görev başında şehit ve gazi olan Astsubayların eşlerinin terapi anlamındaki çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri hayata dokunmaya devam ediyor.

Sosyal sorumluk projeleri ile toplumsal hayatın bir parçası olan Emekli Astsubayların eşleri ile şehit ve gazilerin eşlerinin çalışmalarından oluşan 30 adet yağlıboya tablodan oluşan sergi 25 Ekim’de Kıbras’ta Lefkoşe Askeri Gazinosu fuaye salonunda açılacak.

Sergi’den elde edilecek gelir TEMAD Çankaya Şubesi tarafından ihtiyaç sahibi kimsesiz çocuklara harcanacak.

SANATSAL ETKİNLİKLER TEMAD’IN ÇALIŞMALARINA DEĞER KATIYOR

Sergi ve Etkinlikler, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği TEMAD Çankaya Şube Başkanlığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti TEMAD Genel Başkanlığının iş birliğinde gerçekleştirilecek.

Sergide yer alan resimlerden elde edilen gelirler zaman zamanda TEMAD Çankaya şubesinin sosyal sorumluk projelerinde kullanılıyor.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: TEMAD, Çankaya, Şubesi,, Kıbrıs'ta, Resim, Sergisi, Açıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı