Haber Detayı
02 Aralık 2017 - Cumartesi 17:26
 
Türk Kızılayı Etimesgut Gençliği, Çay Sohbetleri Başlattı
Türk Kızılayı Eryaman Etimesgut Şubesi Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından her ay düzenlenen çay sohbetleri programının ilk konuşmacısı Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım oldu.
Etimesgut Haberi
Türk Kızılayı Etimesgut Gençliği, Çay Sohbetleri Başlattı

Türk Kızılayı Eryaman Etimesgut Şubesi’nde gerçekleştirilen Çay Sohbetleri Programının açılış konuşmasını, Etimesgut Gençlik Kolları Başkanı Serhat Selçuk tarafından yapıldı. Selçuk, konuşmasında gençliğin kendileri için ne kadar değerli olduğunu ve her zaman onların önünü açma çabası içinde olduklarını belirtti. Program, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’ın, “28 Şubat’ın soğuğundan 15 Temmuz’un sıcağına Türkiye’nin Demokrasi ve Özgür Mücadelesi” konulu konferansıyla devam etti.

Konferans bitiminde Türk Kızılayı Eryaman Etimesgut Şubesi Başkanı Erdal Yıldız tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım’a desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. Gençlik Kolları Başkanı Serhat Selçuk ise konferans sonunda “Programımıza katılan başta Şenel Gencer ağabeyimiz olmak üzere 15 Temmuz Gazilerimize, Türk Kızılayı Çadır İşletmeleri bölümünden Atılgan Çetin ve Mustafa Akça, Yeliz Kübra Yarar’a, Sezai Karakoç Anadolu Lisesi Okul Müdürümüz Ayhan Kaya’ya, Şube Başkanımız Erdal Yıldız ve yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Türk, Kızılayı, Etimesgut, Gençliği,, Çay, Sohbetleri, Başlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı