Haber Detayı
03 Nisan 2016 - Pazar 21:18
 
Türk İdarecilerinin Gözü, Dünyagöz'e Emanet
Kurulduğu 1963 yılından bu yana Mülki İdare mensuplarının özlük haklarını gözeterek daha iyi hizmet verebilmeleri için çeşitli çalışmalara imza atan Türk İdareciler Derneği..
Sağlık Haberi
Türk İdarecilerinin Gözü, Dünyagöz'e Emanet

Kurulduğu 1963 yılından bu yana Mülki İdare mensuplarının özlük haklarını gözeterek daha iyi hizmet verebilmeleri için çeşitli çalışmalara imza atan Türk İdareciler Derneği; personeline, üyelerine ve üyelerinin birinci derece yakınlarına bir hizmetin daha kapısını araladı. Dünyagöz Ankara ile hizmet protokolü imzalayan Türk İdareciler Derneği, bu protokol ile personelinin, üyelerinin ve birinci derece yakınlarının göz sağlığını Dünyagöz Ankara’nın deneyimli hekimlerine emanet etti.

Elli yılı aşkın süredir Mülki İdare mensuplarını aynı çatı altında buluşturan Türk İdareciler Derneği, personelinin, üyelerinin ve birinci derece yakınlarının göz sağlığını imzaladıkları hizmet protokolü ile Dünyagöz Ankara’nın binlerce vaka deneyimine sahip uzman hekim kadrosuna emanet etti. Türk İdareciler Derneği Genel Başkanı Eski Vali ve Eski Milletvekili Saffet Arıkan Bedük’ün ofisinde Dünyagöz Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz’un katılımıyla imzalanan protokol sırasında konuşan Genel Başkan Bedük “Üyelerimizin ve ailelerinin, göz sağlığı ve teknolojisi alanında dünyanın sayılı referans merkezleri arasında yer alan Dünyagöz Hastaneler Grubu’ndan hizmet alacak olmasından son derece memnunuz” değerlendirmesinde bulundu.

Türk İdareciler Derneği personeli, üyeleri ve üye yakınlarıyla birlikte yaklaşık 9000 kişiye hizmet vereceklerini belirten Dünyagöz Ankara Direktörü Hüseyin Kılavuz, “2009 yılından bu yana Ankaralılara deneyimli uzman hekim kadromuz ve ileri teknolojiye sahip cihazlarımızla kaliteden ödün vermeksizin;  Tunus, Sincan ve Keçiören merkezlerimizde eksiksiz teşhis ve tedavi hizmeti sunuyoruz. Bundan böyle de Dünyagöz Ankara olarak Tür İdareciler Derneği’nin değerli üyelerine ve ailelerine hizmet verecek olmanın mutluluğunu duyuyoruz” dedi.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Hakkında: 1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 2000’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede dünyanın sayılı birkaç merkezi arasında yerini almayı başardı. Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep, Bursa, Erzincan ve Sakarya olmak üzere 10 ayrı ilde 17 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere, Gürcistan ve Belçika’da bulunan 6 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına aynı hızla devam edecek olup İzmir, Konya ve Gaziantep’te açacağı yeni hastaneleriyle geniş bir coğrafyaya yayılmayı hedefleyen grup, Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenerek dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 40 bin hastaya da hizmet veriyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kurulduğu, 1963, yılından, yana, Mülki, İdare, mensuplarının, özlük, haklarını,
Yorumlar
Haber Yazılımı