Haber Detayı
02 Ağustos 2017 - Çarşamba 12:13
 
Umudun Kanatları, Mustafa Tuna'yı Ziyaret Etti
Sincan Belediyesi Umudun Kanatları özel eğitim grubundan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya anlamlı hediye.
Sincan Haberi
Umudun Kanatları, Mustafa Tuna'yı Ziyaret Etti

Sincan Belediyesi “engelsiz bir dünya” için çalışmalarına devam ediyor. Engellilerin yaşamını kolaylaştırabilmek için çalışan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, ilçede hayata geçirdiği projelerde engellileri unutmuyor. Görme engelliler için kaldırımlara akıllı yollar, bedensel engelliler için yollara engelli rampaları yerleştiren Sincan Belediyesi işitme ve konuşma engelli vatandaşlar için de istek ve önerilerini SMS yoluyla iletme imkânı sağlıyor. Başkan Tuna belirli aralıklarla düzenlediği programlarla da engelli vatandaşlarla bir araya geliyor.

Bu çalışmaların yanı sıra belediyenin kapılarını engelli vatandaşlara sonuna kadar açan Başkan Tuna onlara sosyal hayatlarında da destek oluyor. Onlardan biri de Sincan Belediyesi Umudun Kanatları özel eğitim grubu… Türkiye’nin ilk engelli semazen grubu olan Umudun Kanatları ekibi kendilerine en büyük desteğin Başkan Tuna’dan geldiğini söylüyor. Sincan’ın dört bir yanında sergiledikleri sema gösterisiyle vatandaşlardan büyük beğeni toplayan ekip desteklerinden dolayı Başkan Tuna’yı ziyaret etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Umudun, Kanatları,, Mustafa, Tuna'yı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı