Haber Detayı
13 Mart 2017 - Pazartesi 23:02
 
Veysel Tiryaki, Altındağ İnşaat Müteahhitleri İle Buluştu
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, yoğun mesai temposunu hafta sonu da sürdürdü.
Altındağ Haberi
Veysel Tiryaki, Altındağ İnşaat Müteahhitleri İle Buluştu

Altındağlı müteahhitlerle bir araya gelen Başkan Tiryaki, referandum hakkında konuştu. Başkan Tiryaki: “Anayasa değişikliği ile güçlü ve büyük Türkiye’nin önünü açacak bir süreç başlayacak. Memleketimiz daha müreffeh daha huzurlu olacak.” dedi. Altındağ Müteahhitler Derneği Başkanı Erdal İpek ve beraberindeki heyet ise Türkiye’yi güzel günlerin beklediğini söyledi.

“Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Türkiye için bir fırsattır.”

Altındağlı müteahhitlerle sohbet eden Başkan Tiryaki, ilçede kısa süre içerisinde büyük mesafe kat ettiklerinin altını çizdi. Başkan Tiryaki, ilçenin eski halinin herkes tarafından bilindiğini hatırlatarak Altındağ’ın bu hızlı yükselişine müteahhitlerin de destek verdiğini belirtti. Altındağ’ın el ele daha modern ve daha estetik bir hale geldiğini kaydeden Başkan Tiryaki, yaptıkları çalışmaların tüm Türkiye’de örnek gösterildiğine dikkat çekti.

Başkan Tiryaki, referandum hakkında da bir değerlendirme yaptı. Gerek Türkiye için gerekse Altındağ için iyi işler yapılıyorsa halkın destek vermesi gerektiğini vurgulayan Başkan Tiryaki, sağduyu çağrısını yineledi. Başkan Tiryaki, referandumdan çıkacak sonucun Türkiye’yi bir adım daha ileri götüreceğini ifade ederek “Daha müreffeh bir Türkiye, kalkınmış bir Türkiye istiyoruz. Bunun için de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bir fırsattır. Türk halkının bu fırsatı kaçırmayacağına canı gönülden inanıyorum.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Veysel, Tiryaki,, Altındağ, İnşaat, Müteahhitleri, İle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı