Haber Detayı
30 Eylül 2016 - Cuma 09:54
 
Veysel Tiryaki: Gece Gündüz Çalışıyoruz
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Kamu Denetçiliği Kurumu’ndan gelen heyeti makamında kabul etti.
Altındağ Haberi
Veysel Tiryaki: Gece Gündüz Çalışıyoruz

Aralarında 19, 20, 21 ve 22’nci dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Mehmet Elkatmış’ın da bulunduğu 7 kişilik heyet, Başkan Tiryaki’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tiryaki, daha sonra heyetle birlikte Altındağ Belediyesi Yardım Birimi Altınay’ı gezdi.

Değişim göz ardı edilemez

Başkan Veysel Tiryaki, göreve geldikleri günden itibaren Altındağ için gece gündüz çalıştıklarını ve bu çalışmaların sonucunda daha modern bir ilçe oluşturduklarını söyledi. Sosyal sorumluluk çalışmalarına da destek verdiklerini belirten Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak duyarlı davranışlar sergilemeye devam edeceklerini aktardı. Kamu Denetçiliği Kurumu’ndan gelen heyet üyeleri ise Altındağ’daki değişimin asla göz ardı edilemeyeceği yönünde görüş bildirdi.

Heyete Altınay’ın çalışma sistemi, yardımlaşma organizasyonu ve ulaşılan kişi sayısı hakkında bilgiler veren Başkan Tiryaki, Altındağ Belediyesi olarak Altındağlı ihtiyaç sahibi vatandaşların daima yanında olduklarının da altını çizdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediye, Başkanı, Veysel, Tiryaki, Kamu, Denetçiliği, Kurumu’ndan, ge
Yorumlar
Haber Yazılımı