Haber Detayı
06 Haziran 2016 - Pazartesi 20:09
 
Vusla Şampuan ve Serum Setiyle Gür Saçlara Kavuşun
Kara sarımsağın saç ve sakal çıkarmadaki müthiş etkisini keşfetmeye hazır olun. Vusla Şampuan ve Serum Bakım Seti sizlere yeni saçlarınız veya sakallarınız için yardımcı olabilir.
Sağlık Haberi
Vusla Şampuan ve Serum Setiyle Gür Saçlara Kavuşun

Kellik, saç dökülmesi, köselik (saç veya sakal) kadınlarda ve erkeklerde ortak sorunların başında gelir. Kimse saçlarının veya sakallarının bir kısmının ya da eksik olmasını istemez. Bu anlamda çeşitli çarelere başvurulur. Bu çareler kimi zaman ters teptiği de olmuştur. Çünkü bu tür uygulamalar doğru bir şekilde uygulama gerektirir ve uygulanan formülün dozajının iyi ayarlanması gerekir. Bu nedenle bunu iyi ayarlayamayanlar saç çıkartmak yerine olan saçlarına da zarar verebilirler.

Halk arasında sarımsak için saç ve sakal çıkmayan bölgelere birtakım yollarla sürülerek kıl çıkmayan bölgede kıl çıkmasına yardımcı olduğu yönünde bir inanış vardır. Aslında bu inanış kısmen doğrudur. Kısmen derken, saç veya sakal çıkmasını sağlayan sarımsak değil, aslında kara sarımsak etkisidir. Yani sarımsağın özel yollarla fermante edilmesi yöntemiyle elde edilen kara sarımsak özü saç ve sakal çıkmasını sağlayabilen en özel maddedir. Bu anlamda sarımsağın etkisinin olduğunu düşünenlerin bilgisi aslında yanlış değil, eksiktir. Yani sarımsaktan elde edilen bu öz sayesinde saç veya sakalların yeniden çıkması sağlanabilir.

Ülkemizde aslında bu yöntem çok eskilerden bu yana bilinmekteydi. Yani çok eski yıllardan bu yana Türk geleneğinde de bu yöntem kullanılmış ve çıkmayan saç ve sakalların yerine yenilerinin çıkması sağlanmıştır. Aslında bu yöntemin unutulmasının sebebi kara sarımsak özünün nasıl yapıldığının unutulmasından ve zor yapılıyor olmasından kaynaklanmakta. Çünkü zor olan bu yöntem, sarımsakların belli bir ısıda günler boyunca fermante edilerek özünün çıkartılması esasına dayanmaktadır. Renk olarak sarımsağın siyahlaşması nedeniyle de kara adını almıştır. Bu yöntemin uygulanmasının zor olması nedeniyle halk arasında sarımsağın kendisi kullanılmaya başlanmış, bu yöntem unutulmaya yüz tutmuştur.

Bu yöntemi  sizler için kullanışlı hale getiren ve doğru karışım oranıyla, doğru bir dozaj ayarlamasıyla saçlarınızın ve sakallarınızın çıkmasına yardımcı olabilecek tamamen doğal bir set var. Bu setin adı da vusla kara sarımsak seti. Bu set, tamamen doğal olarak üretilmiş, doğru bir şekilde kullanıldığı takdirde hiçbir yan etkisinin olmadığı görülmüş, önerilen dozajlarda ve ayarda kullanıldığı takdirde yararlı olabilecek bir üründür. Bay veya bayan diye bir ayrım yok. Dileyen herkes bu seti gönül rahatlığıyla kullanabilir. Vusla seti, şampuan ve serumdan oluşan bir settir.

Nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız ürünü satın aldığınız takdirde sizlere nasıl kullanacağınızı içeren bir kullanım kılavuzu verilecektir. Ürünü orjinal satın aldığınıza dikkat ediniz. Çünkü orjinal olmayan ürünler sağlığınıza zarar verebilir. Ürünün orjinal olduğunu anlamakta zorlanıyorsanız eğer siparişinizi ürünün resmi satış sitesi www.karasarimsak.gen.tr adresinden verebilirsiniz. Türkiye Resmi Satış Sitesi olan bu sitede bir setin ücreti 79 liradır. Ürünü uygulamadan önce saçlarınızı güzelce temizlemeniz gerekmektedir. Temizleme işlemini yaptıktan sonra tercihen ılık suda 2 kez şampuanla saçların yıkanması gerekir. Sonrasında ise serumu kullanılması istenilen bölgeye yeteri kadar sürerek parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanır. Bu şekilde günde 2 kez uygulanması önerilmektedir. Fazla uygulama zararlı olabilir, kaçınmak gerekir. Düzenli kullanım ve önerilen dozajda kullanım çok önemlidir. Aksi takdirde kullanımdan yeteri kadar verim alamayabilirsiniz ya da fazlaca kullanım sonrasında yarar zerine zarara uğrayabilirsiniz. Bu anlamda önerilen dozajı dikkate almanız gerekmekte. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kara, sarımsağın, saç, sakal, çıkarmadaki, müthiş, etkisini, keşfetmeye, hazır,
Yorumlar
="clear">
Haber Yazılımı