Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 22:39
 
Yağmur Işık: Geleceğe Olan İnancımı Asla Kaybetmedim
Gelecek Partisi Etimesgut Kadın Kolları Başkanı Yağmur Işık, çalışmaları hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.
Etimesgut Haberi
Yağmur Işık: Geleceğe Olan İnancımı Asla Kaybetmedim

    GELECEK Partisi Etimesgut Kadın Kolları Başkanı yazar Yağmur Işık gazetemize açıklamalarda bulundu. Işık, kısa bir süre önce Türk siyasi hayatındaki yerini alan Gelecek Partisi’nin bugünkü konumu hakkında “İkna edilmişlerle ya da hatır için değil , yola gerçekten inanmış ve gönül vermişlerle çıkılır” dedi. Yağmur Işık, “Bu sebeple kadın kollarındaki yol arkadaşlarımın GELECEK güzel günlere ve herşeyden önemlisi adaletin doğruluk ile yeniden yoğrulacağına kanaat getiren gücünün farkında olan kadınlardan oluşmasına bizzat önem veriyorum ” dedi.
 
HEM SİYASETÇİ HEM YAZAR!
     
     “Bana dokunmayan yılan bin yaşasın” zihniyetinin artık yok olması gerekiyor çünkü bugün bana uğrayan haksızlık yarın mutlaka seninde kapını çalacaktır” diye konuşan ve aynı zamanda başarılı bir yazar olan Yağmur Işık, kanayan ve kanamakta olan yaramız kadına şiddete dikkat çekti.  
    Işık  sözlerine şöyle devam etti: “BÜYÜMEYEN KADINLAR” romanımda yine bu konunun altını önemle çizdim , adaletin olduğu yerde zulüm ve haksızlık barınamaz , kadınlarımız hayatın her alanında yer almalı elinin hamuruyla siyasettede yer alıp gücünü göstermelidir çünkü ; evini güzelleştiren hayatın yükünü taşımakta usta olan kadınlarımızın dünyayı değiştirebileceğine inanıyorum.” 
 
GELECEK, ASLA HAYAL DEĞİL
  
      Gece bilgisayar başında gündüz siyasetin içinde koşturan Yağmur Işık 2. romanı SENDEN SONRA nın basım aşamasında olduğunu, 3. ve 4. romanının yazım aşamasında olduğunu dile getirdi. Bu kadar enerjiyi nereden alıyorsunuz sorusuna ise “Her işin başı çalışmaktan ve inanmaktan geçiyor, ben güzel bir GELECEĞE olan inancımı asla kaybetmedim, güzel GELECEK asla hayal değildir, adaletin eksiksiz yerine getirildiği huzur, güven dolu bir GELECEĞE inancım tamdır ” cevabını verdi.  
     Gelecek Partisi Etimesgut Kadın Kolları Başkanı Yağmur Işık, son olarak “BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR UNUTMA , GÜZEL KARDEŞİM SEN YETER Kİ SUSMA !“BİR KADIN GÜLÜMSER , DÜNYA ÇİÇEK AÇAR ” asla umutsuzluğa yer vermeyin , gelin hep birlikte GELECEĞİMİZİN dünyasını çiçeklerle donatalım” dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yağmur, Işık:, Geleceğe, Olan, İnancımı, Asla, Kaybetmedim,
Yorumlar
-->
Haber Yazılımı