Haber Detayı
08 Şubat 2016 - Pazartesi 02:31
 
Yeni Sincanspor Kulüp Başkanı, Mustafa Tuna'yı Ziyaret Etti
Sincan’ın en eski kulüplerinden olan 2.ligde mücadele etme başarısı göstermiş Yeni Sincanspor kulübü Başkanı Tarık Kahraman..
Sincan Haberi
Yeni Sincanspor Kulüp Başkanı, Mustafa Tuna'yı Ziyaret Etti

     Sincan’ın en eski kulüplerinden olan 2.ligde mücadele etme başarısı göstermiş Yeni Sincanspor kulübü Başkanı Tarık Kahraman,  Sincan Belediye Başkanı Dr. Mustafa TUNA’yı makamında ziyaret ederek Sincan’a yaptığı hizmetlerden ve spora verdiği destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

     Samimi bir ortamda geçen sohbete Belediye Başkanı Dr.MustafaTUNA’nın Sincan’a kazandırdığı yeni yaşam alanları, meydanlar, konaklar, Ankara çayı projesi, parklar gibi projeler konuşulurken bunlardan en önemlileri  Saraycık’ta yapılacak olan kentsel dönüşüm, Sincan yapılacak dev sağlık kompleksi, yapımı düşünülen Çayyolu -Temelli metrosu, kültür evleri, tren yolunun Yenikent’e kadar uzanması ile rahatlayacak ulaşım, Yenikent –Çoğlu’da Büyükşehir tarafından yapılacak imar çalışması hakkında da bilgi veren Belediye Başkanı  Dr.Mustafa TUNA’ya   Yeni Sincan Spor Kulüp Başkanı Tarık KAHRAMAN ise yapılacak projeler için başarılar dilerken Türkiye’de 2. , Ankara’da ise en başarılı Belediye Başkanı olmasından dolayı tebrik etti. Ayrıca Tarık KAHRAMAN Belediye Başkanı  Dr.Mustafa TUNA’ya  Ankara ve Sincan Futboluna kazandırdığı Fatih spor kompleksi içinde teşekkür etti.

    AK PARTİ’YE ÜYE OLDU

     Yeni Sincan Spor kulübü Başkanı Tarık Kahraman ayrıca AK Parti Sincan Meclis Üyesi Mustafa KILIÇARSLAN’ı da ziyaret ederek AK Parti ‘ye üyelik kaydını yaptırdı. Sincan Belediye Başkanı Dr.Mustafa TUNA’da Tarık KAHRAMAN’ı  üyelikten dolayı tebrik etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan’ın, eski, kulüplerinden, olan, 2ligde, mücadele, etme, başarısı, göstermi
Yorumlar
Haber Yazılımı