Haber Detayı
24 Mart 2017 - Cuma 00:02
 
Yenimahalle Belediyesi'nden Muhtarlara Kırtasiye Yardımı
Yenimahalle’den 55 muhtarlığa kırtasiye yardımı..
Yenimahalle Haberi
Yenimahalle Belediyesi'nden Muhtarlara Kırtasiye Yardımı

İlçe genelindeki 55 mahalle muhtarıyla sık sık bir araya gelerek onların istek ve sıkıntılarını dinleyen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, muhtarların ilçe halkına daha iyi şartlarda hizmet etmesi için de muhtarlara destek vermeye devam ediyor.

Muhtarlara çam sakızı çoban armağanı

İlçedeki bütün muhtarlık binalarını baştan aşağıya yenileyerek, Yenimahalle’ye yakışır muhtarlıklar yapan Yenimahalle Belediyesi, şimdi de kırtasiye yardımıyla muhtarlıkların giderlerini bir nebze de olsun azalttı. Her muhtara içerisinde A4 kâğıdından, ajandaya, not defterinden kaleme kadar envai çeşit kırtasiye malzemesinin bulunduğu paketlerden ve evrak çantasından armağan eden Başkan Yaşar, “Gelirinizin az, giderinizinse fazla olduğunu biliyorum. Sizin sıkıntılarınıza bir nebze de olsa çözüm olmak bizim görevimiz” dedi.

“Birlik, beraberliğimizle örnek olmaya devam edeceğiz”

Muhtarlara desteğinin devam edeceğini de sözlerine ekleyen Yaşar, “İlçe halkına el birliğiyle hizmet ürettiğimiz muhtarlarla uyum içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz. Birlik, beraberliğimizle Ankara’nın örnek ilçesi olmaya devam edeceğiz. Muhtarlar, demokrasinin de devletin de ilk kapısıdır. Yerel ve genel yönetici başarılı olacaksa muhtarlara kulak vermek zorundadır. Muhtarlarını dinlemeyen yerel yönetici başarısız olmaya mahkumdur. Benim kapım muhtarlara her zaman açık oldu, bundan sonra da böyle olacak” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yenimahalle, Belediyesi'nden, Muhtarlara, Kırtasiye, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı