Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 20:05
 
Yenimahalle'de 'Atatürk ve Cumhuriyet' Konulu Söyleşi
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının üzerinden 79 yıl geçmesine rağmen minnet ve özlemin hiç eksilmediğini söyledi.
Yenimahalle Haberi
Yenimahalle'de 'Atatürk ve Cumhuriyet' Konulu Söyleşi

Yenimahalle Belediyesi, CHP Yenimahalle İlçe Başkanlığı ve ADD Yenimahalle Şubesi tarafından düzenlenen “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu söyleşiye ev sahipliği yaptı.50. Yıl Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda düzenlenen söyleşiye; Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Afyon Sultandağı Belediye Başkanı Osman Acar, CHP Yenimahalle İlçe Başkanı Ahmet Meşe ve yönetimi, ADD Yenimahalle Şubesi Başkanı Salih Ertürk Tuzcu, Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Belediye Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Başar Bal, Yaşar Neslihanoğlu, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Eski TBMM Başkan Vekili, ODTÜ Öğretim Üyesi Uluç Gürkan’ın konuşmacı olarak katıldığı gecede, Atatürk ve Cumhuriyetin değerinin daha iyi anlaşılabilmesi için yalnızca Türkiye değil dünya gözünde Atatürk anekdotlarla masaya yatırıldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yenimahalle'de, 'Atatürk, ve, Cumhuriyet', Konulu, Söyleşi,
Yorumlar
Haber Yazılımı