Haber Detayı
14 Mayıs 2017 - Pazar 23:54
 
Yenimahalle'de Sünnet Kayıtları Başladı
Yenimahalle’de erkekliğe adım atacak küçük beyler için Yenimahalle Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği “Sünnet Şöleni” kayıtları bugün başladı. 15 Mayıs’ta başlayan başvurular 29 Mayıs’ta sona erecek.
Yenimahalle Haberi
Yenimahalle'de Sünnet Kayıtları Başladı

Yenimahalle Belediyesi bu yıl da ilçede ikamet eden ihtiyaç sahibi ailenin 700’den fazla çocuğunu sünnet ettirecek. Törende çocukların sünnet kıyafetleri de Yenimahalle Belediyesi tarafından tedarik edilirken erkekliğe ilk adımı atan küçük beylere, çeşitli hediyeler de dağıtılacak. 29 Mayıs’a kadar başvuruların alınacağı tören için vatandaşlar, Yenimahalle Belediyesi  Sağlık İşleri Müdürlüğü'ne ikametgâh belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle müracaat edecek. Kayıtlar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar 5262405 veya 5262507 numaralı telefonları arayabilecek.

Yüzlerce çocuğumuzun heyecanına ortak oluyoruz

Sünnet kampanyasının, sosyal belediyeciliğin bir gereği olduğunu ifade eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle Belediyesi olarak din, dil, ırk ayrımı yapmadan herkesi kucaklayan bir zihniyetle hizmet ediyoruz. Dar gelirli ailelerimizin çocuklarını sünnet ettirerek onlara biraz olsun destek olmaya çalışıyoruz. İnşallah bu yıl da yüzlerce çocuğumuzun bu heyecanına ortak olacağız" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yenimahalle'de, Sünnet, Kayıtları, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı