Haber Detayı
13 Mart 2017 - Pazartesi 10:28
 
Yenimahalle'nin Araçları Artık Yolda Kalmayacak
Yenimahalle Belediyesi her geçen gün son teknoloji araçları bünyesine katarak Yenimahalle halkına en iyi hizmeti vermek için araç filosunu genişletiyor.
Yenimahalle Haberi
Yenimahalle'nin Araçları Artık Yolda Kalmayacak

Son olarak 35 ton araç taşıma kapasitesine sahip kurtarıcı, araç filosunda yerini alırken Yenimahalle Belediyesi, Ankara’da bu kapasiteye sahip kurtarıcısı olan ilk ilçe belediyesi oldu.

20 ayrı türde 365 araç

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle halkına en iyi hizmeti vermek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kamyondan kepçeye, dozerden bobcate, binek araçlardan otobüslere kadar 20 ayrı türde 365 araç gece gündüz Yenimahalle’yi arşınlıyor.

Son olarak Yenimahalle Belediyesi, olası arızalara ve yolda kalma durumlarına karşı önlem alarak bünyesine kurtarıcı kazandırdı. Kamyon ve çekici aparatını satın alarak aracı kendi atölyesinde dizayn eden belediye, böylece büyük ölçüde de tasarruf sağlamış oldu. Ankara’da sadece Büyükşehir ve Yenimahalle Belediyesi’nin araç filosunda yer alan kurtarıcı, 40 tona kadar araçların olası arızalarda yolda kalmasının önüne geçecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Yenimahalle'nin, Araçları, Artık, Yolda, Kalmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı