Haber Detayı
27 Ekim 2015 - Salı 01:41
 
Yenimahalle Belediyesi Uluslararası Standartlarda
TSE’nin her yıl yaptığı denetimlerden alnının akıyla çıkmayı başaran Yenimahalle Belediyesi’nde 3’üncü kez yenilenen belgenin 2’inci gözetim tetkiki de olumlu sonuçlandı.
Yenimahalle Haberi
Yenimahalle Belediyesi Uluslararası Standartlarda

2 gün süren tetkik sonucuna göre; belediyenin, Kalite Yönetim Sistemi ve uluslararası nitelik taşıyan IQ Net Belgesi’nin 1 yıl daha devamlılığı sağlandı.  

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın başkanlığında ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, üst kurul üyeleri ve birim müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, 21-23 Eylül tarihleri arasında belediye birimlerinde tek tek yapılan denetimleri değerlendiren Baştetkikçi Ali İhsan Başaran, Yenimahalle Belediyesi Toplam Kalite Yönetimi Birimi’nin başarılı çalışmalarının meyvesini verdiğini söyleyerek “Nihai kararımız olumludur” dedi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın talimatlarıyla vatandaşa en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen ve insan odaklı çalışan belediye, bu yıl yapılan denetimlerden yine kalitesini arttırarak çıktı. Belediyenin işlerliğini, performansını ve kaliteye uygunluğunu denetleyen uzmanlar, Yenimahalle Belediyesi’ne olumlu puan verdi. Böylece Yenimahalle’nin kalitesini sürdürdüğü tescillendi.

2003’ten beri yüksek performans ve standartlara uygun çalışma konusunda Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Yenimahalle Belediyesi, 2013 yılında uluslararası en büyük organizasyonun içinde yer aldığına dair IQ Net Belgesi almıştı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: TSE’nin, her, yıl, yaptığı, denetimlerden, alnının, akıyla, çıkmayı, başaran, Ye
Yorumlar
Haber Yazılımı