Haber Detayı
24 Eylül 2014 - Çarşamba 10:05
 
Yıldızkaya'dan Polatlı'nın Yeni Kaymakamına Ziyaret
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Kaymakamlığına yeni atanan Mahmut Nedim Tunçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Ankara Haberi
Yıldızkaya'dan Polatlı'nın Yeni Kaymakamına Ziyaret

Ziyarette Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,  Polatlı’nın tarım, sanayi, turizm ve eğitim alanlarında hızla ilerlediğini, Polatlı’nın gelişmesi için yeni Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer’le uyumlu çalışmalar yürüteceklerine inandığını ifade etti.

 Başkan Yıldızkaya ‘’ Geçen hafta itibariyle Yeni Kaymakamımız Balıkesir Susurluk’tan gelerek görevine başladı.  İlçemizdeki Yeni görevi kendilerine hayırlı olsun. Polatlımız gelişmeye açık bir şehir, iyi olan her yeniyi,  insanı, nesneyi alır, içselleştirir, onu sahiplenir. Bu yönüyle ilçemiz gelişmeye açık bir şehirdir. Belediye ve Kaymakamlık olarak istişare halinde ortak çalışmalar yürüteceğiz;  gelişmeye açık şehrimizi daha ileri noktalara taşıyacağız.’’ dedi.

Polatlı ilçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ise,  Polatlı’yı E-90 karayolundan gelip geçerken gördüğünü, yeteri kadar tanınmayan ilçenin bu sorununu çözmek için Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yla birlikte önemli çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.

Kaymakam Tunçer, ‘’ Polatlı’nın sahip olduğu değerleri daha iyi tanıtmak gerekiyor. İlçenin tanıtım sorununun aşılmasında ve şehrin gelişmesinde önemli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum’’  şeklinde konuştu.

 Daha sonra İlçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, şehre ilişkin görüşmede bulundu.

 Görüşmede Polatlı Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Yazman, Hüseyin Kale, Veli Keskin, Hasan Cemal Eraslan ve Muhsin Akdeniz’de hazır bulundu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Polatlı, Belediye, Başkanı, Mürsel, Yıldızkaya, Polatlı, Kaymakamlığına, yeni, a
Yorumlar
Haber Yazılımı