Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 23:10
 
Yozgatlılar, Etimesgut'ta Arabaşı'nda Bir Araya Geldiler
Başkent'te yaşayan Yozgatlılar, Yozgat Dernekler Federasyonu ile Etimesgut Yozgatlılar Derneği tarafından düzenlenen geleneksel arabaşı gecesinde bir araya geldiler. Yozgatlılar gecede bol bol sohbet ettiler, kaynaştılar, hasret giderdiler.
Etimesgut Haberi
Yozgatlılar, Etimesgut'ta Arabaşı'nda Bir Araya Geldiler

Grand Park Salonu'nda düzenlenen programa Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan,  Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, MHP Etimesgut İlçe Başkanı Halil Şahingöz, AK Parti Etimesgut İlçe Başkanı Ebubekir Kipel ve Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun, CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, Yozgat Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Koç, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve 2.000'i aşkın Yozgatlı katıldı. Programda Kuran-ı Kerim tilaveti sunuldu, Afrin şehitleri ve tüm şehitlerimiz için dualar edildi.

Programda konuşan Başkan Demirel, vatan, bayrak ve millet için canını feda eden tüm şehitlere rahmet, gazilere de acil şifalar dileyerek, "Devletimizin, kahraman silahlı kuvvetlerimizle Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı, büyük Türk Milleti'nin aklıyla ve yüreğiyle ortaya koymuş olduğu bir "milli mücadele"dir. Zeytin Dalı Harekatı"nda, milletçe, kahraman silahlı kuvvetlerimizin yanında ve onlarla her daim birlikteyiz. Allah yar ve yardımcıları olsun, aslanlarımıza güç ve kuvvet versin" dedi.

Programda Demirel'in dışında Etimesgut Kaymakamı Fuat Gürel, AK Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Ahmet Gündoğdu ile Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan'da birer konuşma yaptılar.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Yozgatlılar,, Etimesgut'ta, Arabaşı'nda, Bir, Araya, Geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı