Haber Detayı
04 Temmuz 2018 - Çarşamba 01:15
 
Zafer Yeşilgül, İYİ Parti'den Etimesgut'tan Aday Adayı
Etimesgut'un tanınmış siyasetçilerinden ve işadamlarından Zafer Yeşilgül, Etimesgut Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı.
Etimesgut Haberi
Zafer Yeşilgül, İYİ Parti'den Etimesgut'tan Aday Adayı

ETİMESGUT'TA YEŞİLGÜL SESLERİ
CHP'din istifa eden ve kuruluşunun ardından İYİ Parti'ye geçen Zafer Yeşilgül, Etimesgut Belediye Başkanlığı için kolları sıvadı. 2014 yerel seçimlerinde CHP'den Etimesgut Belediye Başkan Aday Adayı olan Yeşilgül, yapılan ön seçimde başta Etimesgutlular olmak üzere CHP'li üyelerin büyük takdirini toplamıştı. Yerel seçimlerde CHP'nin başarısız olmasının ardından partiden istifa eden Yeşilgül, İYİ Parti'nin kurulmasının ardından tercihini İYİ Parti'den yana kullanarak bu partiye katılmıştı.


ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY ADAYI OLDU
Etimesgut Belediye Başkanlığı için sürekli olarak ismi telaffuz edilen ve başta mahalle muhtarları olmak üzere bir çok Sivil Toplum Kuruluşu'nun destek verdiği Zafer Yeşilgül, İYİ Parti'den Etimesgut Belediye Başkanlığı'na aday adayı olduğunu açıkladı.
Yeşilgül, "Hep birlikte, AK Partilisiyle, CHP'lisiyle, MHP'lisiyle, İYİ Partilisiyle bir olup Etimesgut Belediyesi'ni kazanacağız. Kırmadan, dökmeden, kimseyle kavga etmeden, Etimesgut'a daha iyi hizmet verme adına bu göreve talibim" diye konuştu.
Aynı zamanda Apron Jet Havacılık Şirketi'nin sahibi olan Zafer Yeşilgül, Türk Silahlı Kuvvetleri'nden emekli oldu. Emekliğilin ardından kurmuş olduğu şirket ile havacılık sektöründe hizmet veren Yeşilgül, siyasette de Etimesgut'ta kendini kanıtladı.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Zafer, Yeşilgül,, İYİ, Parti'den, Etimesgut'tan, Aday, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı