Haber Detayı
17 Eylül 2017 - Pazar 09:19
 
Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Açıldı
Çankaya Belediyesi prestij projelerine bir yenisini daha ekledi. Usta sanatçı Zülfü Livaneli’nin adını taşıyan Kültür Merkezi Yıldızevler Mahallesi’nde açıldı.
Çankaya Haberi
Zülfü Livaneli Kültür Merkezi Açıldı

Çankaya Belediyesi yatırımlarına aralıksız devam ederken prestij projelerini de bir bir vatandaşın hizmetine sunuyor. Kültür merkezinden parklara kreşlerden Çankaya Evlerine kadar birçok alanda yatırımlara imza atan Çankaya Belediyesi, Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in ev sahipliğinde gerçekleşen Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nin açılışına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Yunanistan Başbakanı ve Sosyalist Enternasyonal Başkanı Yorgo Papandreu, CHP Genel Başkan Yardımcıları, CHP Parti Meclisi Üyeleri ve onur konuğu Zülfü Livaneli katıldı. Törene ayrıca, başta İngiltere, Yunanistan ve Almanya olmak üzere pek çok ülkenin büyükelçileri katıldı.

Törende CHP’nin eski genel başkanları Hikmet Çetin, Murat Karayalçın, Eski Dışişleri Bakanı Yaşar Yakış,  eski Çankaya Belediye Başkanı Doğan Taşdelen ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Zülfü, Livaneli, Kültür, Merkezi, Açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı