Yazı Detayı
02 Ağustos 2016 - Salı 23:18
 
TÜRK DERİN DEVLETİNİN ZAFERİ -2
H. Mert Özgentürk
 
 

CUMHURBAŞKANIMIZA AÇIK MEKTUP

15 Temmuz darbe girişimi Savuşturulmuştur. İnsanlar meydanlarda nöbet tutarak bu olayı kutlamaktadırlar. Ancak şunda emin olun bu meydanlarda kutlama yapanların büyük bir bölümü 15 Temmuzda sokağa çıkanlar değildi.  Samimi ortam bozulmakta meydanlarda çıkarcılar, riyakarlar, ikbal beklentisi olanlar arz-ı endam etmektedirler. Acilen bu nöbet tutma işine son verilmelidir. Merak etmeyin  Asgari ücretle çalışan samimi insanlar bu tür zor durumlarda yine meydana çıkar ve Bu vatan bizim diyerek sahip çıkarlar. VATAN SAVAŞ'TA FAKİRLERİN, BARIŞTA ZENGİNLERİNDİR. Varsın dünya böyle dönsün Müslüman Türk Halkı canını yine'de bu vatanı için verecektir. Ne demiş Üstad Necip Fazıl:

ORTADA KİMSE YOKTU BİZ SÖKERKEN BAYIRI,

AÇILDI ŞİMDİ SAHTE MÜRŞİTLER PANAYIRI.

Türkiye Cumhuriyetinin arkada gözükmeyenler hariç açıkta gözüken düşmanı üç'tür.

1- PKK   2- FETÖ  3- DALKAVUKLAR.

Cumhurun Reisine en kalbi duygularımla adeta yalvararak yazıyorum. Yetmez mi bu üç hain grubunun ve işbirlikçilerinin devlette makam sahibi olmaları. 15 Temmuz da dışarı çıkamayan evlerinin sığınaklarında saklananlar, Gece 2.30 a kadar ağzını bıçak açmayan siyasetçiler; 16 Temmuzda güya milli iradeye sahip çıkıyormuş gibi utanmadan canlı yayınlara çıkmaktadırlar. Artık Bu bürokrat ve siyasetçi zevatı  toplumu tiksindirmektedirler. Devletine milletine hiçbir katkı yapmayan tam aksine asalak olarak yaşayan bu güruh acilen görevden uzaklaştırılmalıdır. Korkmayın hiç bir makam boş kalmaz. O gece meydana çıkan tamirci çırakları, ustaları, şahin marka araba sahipleri, ezilmişler ve halen ezilenler, hayatta kaybedecek sadece vatanı olanlar; yani halk yani sizi canı gönülden seven halk, canını vatanına seve seve verip ailelerin  vatan sağ olsun dedikleri halk. İlkokul mezunu dahi olsa Genel Müdürlüğü de,  Müsteşarlığı da,  Vekilliği de mevcutların birçoğundan daha iyi yaparlar. Çünkü onlar bu memleketi hesapsız sevenlerdir. Tankın, kurşunun önüne yatan herkes bu ülke'yi yönetmeyi hak etmiştir.    Can taşıma liyakatini, canların canı uğrunda can vermeyi cana minnet sayacak kadar gözü kara gençliğin bu ülkede göreve getirilmesi gerekmektedir. ( Necip Fazıl). Sayın Cumhurbaşkanım bu görev zatı alinizindir. Ülke ve siz büyük bir felaketten döndünüz. Aynı felaketi tekrar yaşamamak için Bakanlar kurulundan, Bürokrasiden başlayarak yeniden yapılanma şarttır. (ordu da zaten başladı) Bu yapılanmada dik duran başta  MHP, CHP, MİLLİ GÖRÜŞ hatta vatan Partisinin görüşleri de alınmalıdır. Yaşanan darbe girişimi planın ilk parçası gibi duruyor. 15 Temmuzun amacının ülke yönetimine el koymak değil derin bir çatışma ortamının yaratılması olduğunu düşünmekteyim. İç çatışma ortamı vatandaşın %99' nun desteği ile bastırılmıştır. Aylardır hesap yapanlar siyasette kamplaşmaları körükleyenler  darbe gününü hesap ettiklerini düşünmekteyim. Devlet Bahçeli niye gitsin lafı burada anlam bulmaktadır. (Devlet Bahçeli gitsin ülke bu tür kargaşa ortamında birbirine rahat düşürülsün. sayın Bahçeli'ye ağız dolusu hakaret eden Ak partinin eski yetkililerinin de kamplaşmayı körükleme görevi üstlendiğini düşünmekteyim. Mevcut yetkililerden Pensilvanya'ya gidip icazet alanların tövbesine inanmamak gerekir.)

İkinci aşama muhakkak olacaktır. Bu sefer darbe değil ülke de iç savaş, ekonomik kriz çıkarma girişimleri olacaktır. Esnaf 3 yıldır kan ağlamaktadır. Suriye, Mısır krizi, Rusya ile uçak düşürme krizi, Artan terör olayları ve en son darbe girişimi. Hepsini savuşturuyoruz. Kazandığımız bu mücadeleler git gide Pirus zaferine dönmektedir. ( piruz zaferi: Yıkıcı büyüklükte kayıplar pahasına kazanılan zafer) Amaçlananda bu olduğunu düşünmekteyim Ağır ağır kan kaybederek ölmemizi istemektedirler. Tayyip Erdoğan'ın yaptığı ülkede bütünlüğü sağlama çalışmaları doğrudur ve desteklenmelidir. Bu süreçte Başkanlık gibi siyasi tansiyonu arttıran hiçbir konu gündeme getirilmemelidir. Erken seçim referandum vb. konular asla açılmamalıdır. Kahraman Türk ordusu desteklenmeli acilen moral verilmelidir. Osmanlıya en büyük vurulan darbelerden olan vaka-i hayriye'den bu yana rütbeli hainler hariç masum teskerelerine10-12 gün kalan tatbikat diye çıkarılan Mehmetçikler linç edilmişlerdir. Ordu moral açısından çökmüştür. klasik slogandır ama Güçlü ordu Güçlü millet her zaman geçerlidir.  Köprüydü betondu rezidans vb rant  yatırımlara son verilip sanayii, üretim savunma sanayii ön plana çıkarılmalıdır.

Sayın Cumhurbaşkanım acilen ülke yeniden yapılandırılmalıdır. Ülke'nin yapılandırılabilmesi için Ak parti ve Bakanlar Kurulu yeniden yapılandırılmalıdır.  Bu ülkenin geleceğinin sorumluluğu şahsınızdadır. Saygılarımla 

 
Etiketler: TÜRK, DERİN, DEVLETİNİN, ZAFERİ, 2
Yorumlar
Haber Yazılımı