Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 12:32
 
3 Katlı Maske Toptan
Pandemi döneminde hayatımıza giren bu koruyucu ekipman, 3 katlı maske toptan alım yapılarak avantaj elde edilebilir.
Güncel Haberi
3 Katlı Maske Toptan

Pandemi döneminde hayatımıza giren bu koruyucu ekipman, 3 katlı maske toptan alım yapılarak avantaj elde edilebilir. Koruyuculuğu yüksek düzeyde olan bu maskeler, 3 katlı yapısı sayesinde virüs ve bakterilere geçit vermez. Sağlık otoriteleri tarafından önerilen de, günlük hayatta bu maske türlerinden kullanılmasıdır. Böylece hem sizin hasta olmanıza karşı çevrenizdekiler korunmuş olur, hem de çevredeki mikroplardan siz kendinizi korumuş olursunuz.

 

3 Katlı Maskenin Kullanımı

3 katlı maske toptan alındığında önemli bir fiyat avantajı olur. Bu şekilde uygun fiyata alıp, satış gerçekleştirme imkanı doğar. Tek katlı olan türlerine göre koruyuculuğu belirgin farkla daha yüksektir. Tüm yüz yapılarına uyan ölçülerde olması da önemlidir.

Tüm ağız ve burun bölgesini kaplayacak şekilde takılır. Kirli elle maskeye temas etmemek önemlidir. Mümkünse evden dışarı çıktığınız süre boyunca takılı halde kalmalıdır.

Eğer perakende satış gerçekleştirilecekse 3 katlı maske toptan alım yapılması en mantıklısı olacaktır. Böylece uygun fiyat aralığında maske temin edilmiş olur. Tek katlı olanlara göre daha sık tercih edilir. İnsanlar daha koruyucu olduğunu bildikleri için maske alışverişlerinde üç katlı olanlara yönelirler.  https://boyutplastik.com.tr/urunler/medikal-urunler

 
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: 3, Katlı, Maske, Toptan,
Yorumlar
Haber Yazılımı