Haber Detayı
20 Nisan 2017 - Perşembe 01:26
 
Kahramankazan Belediyesi'ne Yeni Logo
Kahramankazan Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında 4’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’ndan kalkarak sivil halkı bombalayan F-16’ları engellemeye çalışırken 9 şehit, 92 gazi veren Kazan’ın adının “kahraman” unvanına layık görülerek Kahramankazan olarak değiştirilmesinin ardından, başlattığı yeni logo çalışmalarını tamamladı.
Ankara Haberi
Kahramankazan Belediyesi'ne Yeni Logo

“Yükselen yıldız Türkiye, yükselen yıldız Kahramankazan” ana temasının işlendiği yeni logo, Kahramankazan Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı. Belediye ayrıca, yeni logosunu Türkiye genelindeki 15 Temmuz şehit ve gazilerinin anısının yaşatılması için anıtsal bir forma dönüştürerek, ilçe merkezinde bir meydana da yerleştirecek.

Kahramankazan Belediyesi, 15 Temmuz’da gösterdiği destansı direniş gösteren Kazan’ın adının, TBMM’de tüm partilerin oy birliği ile “kahraman” unvanına layık görülerek, Kahramankazan olarak değiştirilmesi sonrasında başladığı logo yenileme çalışmaları sonucu yeni simgesini belirledi. Kahramankazan Belediyesi belirlenen bu logoyu belediyenin tüm birim ve hizmet noktaları ile resmi yazışmalar da dahil olmak üzere tüm alanlarda kullanmaya başladı.  

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Kahramankazan, Belediyesi'ne, Yeni, Logo,
Yorumlar
Haber Yazılımı