Haber Detayı
29 Aralık 2020 - Salı 23:14
 
AK Parti Mamak'ta Mehmet Erdoğan İle Devam Dedi
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından alınan kararla; AK Parti Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı Mehmet Erdoğan ile yeni dönemde devam ediyor.
Mamak Haberi
AK Parti Mamak'ta Mehmet Erdoğan İle Devam Dedi

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Erdoğan:  “Bugün itibariyle AK Parti Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı vazifesi tekrar tarafıma tebliğ edilmiştir. Göreve geldiğim günden itibaren Partimizin gösterdiği tüm hedefleri ve vazifeleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayım. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken; özveri ve gayretleriyle desteklerini hiç eksik etmeyen yol arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum.”

 “Bizlere bu vazifeyi uygun gören başta Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ahmet Büyükgümüş olmak üzere; Kıymetli Ankara İl Başkanımız Sn. Hakan Han Özcan Bey'e, her zaman yanımızda htiğimiz değerli İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Burak Yıildız Bey'e, saygıdeğer ilçe Başkanım Sn. Erhan Sarıgöl Bey'e ve kıymetli Belediye Başkanımız Sn. Murat Köse Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Durmak yok yola Devam..” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Mamak'ta, Mehmet, Erdoğan, İle, Devam, Dedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı