Haber Detayı
22 Mayıs 2015 - Cuma 01:07
 
Akdoğan, Etimesgut'u Neden Kaybettiklerini Açıkladı
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve beraberindeki milletvekili adayları ile birlikte Sincan’da Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.
Sincan Haberi
Akdoğan, Etimesgut'u Neden Kaybettiklerini Açıkladı

Vatan Caddesi üzerinde bulunan SKM açılışına, Akdoğan’ın yanı sıra AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayları Ali İhsan Arslan, Ertan Aydın, Ercan Kınacı, Fatma Coşar Karacan gibi isimler katıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’te açılışa katılanlar arasındaydı. Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Av. Fatih Omaç, Sincan SKM Başkanı Gültekin Gündüz, ilçe yöneticileri, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkan ve yöneticileriyle çok sayıda Sincanlı katıldı.

SKM açılışında bir konuşma yapan Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, konuşmasında 7 Haziran seçimlerinin önemi üzerinde dururken AK Parti’ye karşı CHP, MHP ve HDP’nin Türkiye’ye karşı bir ihanet şebekesi oluşturduklarını ve bunların oyunlarının tutmayacağını söyledi.

Akdoğan, “O ihanet çetesi Türkiye’ye ihanet eden, devletin kurumlarına kumpas kuran çete. Herkes bunlardan çok çekti. Yerel seçimlerde CHP ile MHP’yi bir araya getirdiler. Etimesgut’u o yüzden kaybettik. Tek tek gelselerdi bir şey olmazdı. Milletimiz bu oyunun farkındadır. Siz yine bu oyunu bozacaksınız. İnşallah yine bu oyunları bozacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başbakan, Yardımcısı, Yalçın, Akdoğan, beraberindeki, milletvekili, adayları, bi
Yorumlar
Haber Yazılımı