Haber Detayı
20 Şubat 2021 - Cumartesi 12:17
 
Ankara'da Amatör Sporun Sorunları Konuşuldu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanlığı ev sahipliğinde ve Amatör Spor Kulüpleri başkanlarının katılımında gerçekleşen toplantıda, amatör sporun sorunları konuşuldu.
Spor Haberi
Ankara'da Amatör Sporun Sorunları Konuşuldu

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, CHP Spor Üst Kurulu Başkanı Kenan Nuhut, İl Spor Kurulu Başkanı Mehmet Önce, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Muran Kandazoğlu, İl YK üyeleri ile kulüp başkanları katıldı. CHP Parti Okulu toplantı salonunda gerçekleşen birliktelikte Ankara’daki amatör spor kulüplerinin yaşadığı sorunlar ve bu sorunların çözümü noktasında atılabilecek adımlar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

 

Toplantıyla ilgili CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, “Her spor dalının ilk adımı olan ‘Amatör Spor’, Türkiye’nin geleceğe için çok önemli. Vatanına şampiyonluklar ve madalyalar getirecek her sporcu, amatör kulüplerde en iyi eğitimi almalı, deneyimini üst seviyeye yükseltmelidir. Bu gelişime katkı sağlamak adına Ankara’nın amatör spor kulüpleri ile bir araya geldik. Yaşadıkları sorunlar hakkındaki çözüm önerilerimizi ilettik. Ankara’mız ve spor adına çok verimli bir toplantı olduğuna inanıyorum. İlgi ve alakaları için amatör kulüp başkanlarına ve Ankara Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Başkanı Sn. Murat Kandazoğlu’na teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Amatör, Sporun, Sorunları, Konuşuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı