Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 17:17
 
Ankara'ya Hayran Kalarak Ülkelerine Döndüler
Ankara’nın dünyadaki bilinirliliğini arttırmaya yönelik önemli bir organizasyonu hayata geçiren Anadolu, Ankara Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD), çeşitli ülkelerden gelen yabancı tur operatörü ve acenta temsilcine Ankara’yı gezdirdi.
Güncel Haberi
Ankara'ya Hayran Kalarak Ülkelerine Döndüler

ATİD tarafından Ankara’da ağırlanan 22 ülkeden 100’e yakın tur operatörü ve acenta temsilcisi Ankara’ya hayran kalarak ülkelerine döndüler.

ATİD ve Travel Shop işbirliğiyle dünyanın çeşitli ülkelerinden Ankara’ya gelen tur operatörü ve acenta temsilcilerine, organizasyon kapsamında Ankara tanıtım gezisi düzenlendi. Ankara’nın sağlık, termal, gastronomi, tarih ve kültür turizmdeki potansiyeli yerinde anlatılan yabancı temsilciler, Ankara hakkında kapsamlı bilgi sahibi oldu.

Yabancı temsilcilere Ankara’nın tarihi- kültürel yerleri, müzeleri ve termalleri gezdirerek yerinde bilgi veren ATİD, aynı zamanda yabancı temsilcileri Ankaralı turizmcilerle bir araya getirerek, B2B görüşmelerin gerçekleşmesini sağladı.

ATİD tarafından çok iyi ağırlandıklarını belirten yabancı temsilciler, misafirperverliklerinden dolayı ATİD yetkililerine teşekkür etti. Organizasyon sayesinde Ankara’yı yakından tanıma fırsatını yakaladıklarını söyleyen temsilciler, Ankara’nın turizm potansiyeli hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olduklarını ve Ankara’ya hayran kaldıklarını dile getirdiler. Organizasyonu çok beğendiklerini de ifade eden tur operatörü ve acenta temsilcilere, bundan sonra Ankara’ya daha çok tur programı düzenleyeceklerini bildirdi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'ya, Hayran, Kalarak, Ülkelerine, Döndüler,
Yorumlar
Haber Yazılımı