Haber Detayı
22 Mayıs 2017 - Pazartesi 10:59
 
Polsan Prestij Konutları, Sincan’ın Çehresini Değiştirecek
Polis Yardım ve Vakıf Sandığı (Polsan) arsaları olarak bilenen ve Sincan Organize Sanayi Bölgesi karşısında bulunan bölgeye; Polsan A.Ş ile Salihoğulları ve Akoğlu Danışmanlık firmaları ortaklığı ile 459 konut yapılıyor.
Sincan Haberi
Polsan Prestij Konutları, Sincan’ın Çehresini Değiştirecek

Polsan Prestij Konutlarının satış ofisi lansman fiyatları açılışı ve tanıtım kokteyli geçtiğimiz Cumartesi törenle gerçekleştirildi. Yoğun bir ilginin olduğu açılış törenine başta firma yetkilileri olmak üzere Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Adem Çakıcı’da katıldı. Açılış kokteylinde davetliler, Polsan Prestij Konutları’nın örnek dairelerini (3+1 ve 4+1 olarak hazırlanmış) ilgiyle gezerken, konutların özellikleri hakkında yetkililerden bilgi aldılar. Bölgenin tanınmış sanayici ve işadamlarının da katıldığı açılış ve tanıtım kokteylinde konuklara çeşitli ikramlar sunuldu.

Polsan Prestij Konutları; Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesi ana giriş kapısı karşısında Törekent Metro istasyonunun yanı başında, Harikalar Diyarının çok yakınında 35.000 m2 lik alanda doğa ile baş başa huzur içerisinde sakin, güvenli bir yaşam alanının yanı sıra 5 dakikalık araç mesafesi ile Optimum Alışveriş ve Eğlence Mekânları ile yatırım değerini bilenler için bulunmaz bir fırsat olarak sunuluyor.

Polsan Prestij Konutları; 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri ile toplam 459 adet dairenin yer aldığı 7 bloktan oluşmakta. Site güvenliği, peyzaj alanları, sosyal donatıları ile keyifli yaşam alanlarını birlikte sunmakta. Polsan Prestij Konutları; lansmana özel ilk 50 daire için uygun fiyatlı seçenekler, yüksek kira getirisi ayrıcalığı ile yüksek kazançla ev sahibi olma imkânınızı arttırıyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, bulut ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: gökdelen ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polsan, Prestij, Konutları,, Sincan’ın, Çehresini, Değiştirecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı