Haber Detayı
19 Ağustos 2019 - Pazartesi 23:45
 
Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir Veda Etti
Ayaş Kaymakamlığı görevinden Mülkiye Müfettişliği görevine ataması yapılan Fatih Özdemir, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş'a veda ziyaretinde bulundu.
Ankara Haberi
Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir Veda Etti

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi. Buna göre, İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında görevli 10 mülki idare amirinin yerleri değiştirildi, 13 kaymakam ve 4 vali yardımcısı bakanlık merkezinde değişik görevlere getirildi. Bakanlığın merkez ve taşra teşkilatında görevli 29 mülki idare amiri ise yapılan değerlendirmeler neticesinde mülkiye müfettişliğine atandı. Merkezde görev yapan 4 mülki idare amirinin, vali yardımcılığı ve kaymakamlığa atamaları yapıldı. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde çok sayıda değişiklik yaşandı.
 
Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir'de, yayınlanan kararnameyle Mülkiye Müfettişliği görevine atandı. Özdemir, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş'a veda ziyaretinde bulunarak Ayaş'ta görev yaptığı süre içerisinde birlik ve beraberlik içerisinde yaptıkları çalışmalar nedeniyle Demirbaş'a teşekkür etti. Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir, Belediye Personeliyle de tek tek vedalaştı.
 
Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada "Kaymakamımız Sn. Fatih ÖZDEMİR’e, İlçemizde yapmış olduğu değerli çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz" diye konuştu.
 
 
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ayaş, Kaymakamı, Fatih, Özdemir, Veda, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı