Haber Detayı
28 Ocak 2021 - Perşembe 15:31
 
Belediyenin Karla Mücadelesi Canlı Yayınlanıyor
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şeffaf belediyecilik uygulamalarına karla mücadeleyi de ekledi. Daha önce ihaleler ve Belediye Meclis toplantılarını canlı yayınlatarak bir ilke imza atan Başkan Yavaş şimdi de karla mücadele ekiplerinin çalışmalarını canlı yayında paylaşmaya başladı.
Ankara Haberi
Belediyenin Karla Mücadelesi Canlı Yayınlanıyor

    Kent genelinde teyakkuza geçerek buzlanma riskine karşı karla mücadelesine 7/24 devam eden Büyükşehir Belediye ekiplerinin çalışmalarını şimdi de canlı yayında izleme imkanı sağlayan Başkan Yavaş, yeni uygulamayı sosyal medya hesapları üzerinden anlattı.

   Kısa bir sürede yaklaşık 250 kar küreme aracının tamamına kamera yerleştirileceğini söyleyen Başkan Yavaş, Türkiye’de ilk kez bu araçların konum ve güzergah bilgilerini plakalarıyla birlikte paylaşmaya başladıklarını belirterek, “Türkiye’de bir ilke imza atıp karla mücadele çalışmalarımızı tüm şeffaflığıyla sizlerle paylaşmaya başladık. Şimdi ise kameralı araçlarımızla çalışmalarımızı canlı yayınlıyoruz. Araçlarımızı kartakip.ankara.com.tr ve Başkent Mobil’den takip edebilirsiniz” dedi. İlk gece on binlerce Ankaralı araçları canlı yayında takip etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Belediyenin, Karla, Mücadelesi, Canlı, Yayınlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı