Haber Detayı
21 Kasım 2015 - Cumartesi 22:30
 
Bilkent Cyberpark Programı Yeniden Başlıyor
CYBERPARK’A DÜNYA İKİNCİLİĞİ KAZANDIRAN HIZLANDIRMA PROGRAMI “CAP” YENİDEN BAŞLIYOR!
Ankara Haberi
Bilkent Cyberpark Programı Yeniden Başlıyor

Bilkent Cyberpark’ın uluslararası ödüllü Hızlandırma Programı CAP için başvurular başladı.

Amerika’da satış ve iş geliştirme imkanları yaratmak amacıyla tasarlanan CAP Hızlandırma Programı, sağladığı birebir mentörlük hizmetiyle Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

2016 yılı Ocak ayında başlayacak ve 16 hafta boyunca yabancı danışmanların eğitmenliğinde devam edecek program kapsamında katılımcılar pazar araştırması, müşteri analizi, sunum teknikleri gibi pek çok temel konuda eksikliklerini giderme şansı bulacak. Ayrıca Mayıs Ayı’nda Denver’da düzenlenecek hızlandırma kampında uluslararası arenada yatırımcılar ve müşteriler ile biraraya gelecek olan girişimciler ve Silikon Vadisi’nde düzenlenen Svod Teknoloji Yatırım Konferansı’na katılacaklar.

İkincisi düzenlenecek olan CAP Hızlandırma Programı’na ürünleri hazır hale gelmiş ve yazılım alanında faaliyet gösteren firmalar kabul edilecek.

Colorado’da bulunan Kuluçka Merkezi Innosphere iş birliğiyle hazırlanan program Hazırlık, Hızlandırma Kampı Provası, Mentörlük ve Amerika Hızlandırma Kampı’nı içeren 4 ana modülden oluşuyor. Her modülde her bir firmanın ihtiyacına yönelik çalışmalar yürütülüyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CYBERPARK’A, DÜNYA, İKİNCİLİĞİ, KAZANDIRAN, HIZLANDIRMA, PROGRAMI, “CAP”, YENİDE
Yorumlar
Haber Yazılımı