Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 12:07
 
Çankaya'da Ekim Konserleri Koray Avcı İle Başlıyor
Çankaya Belediyesi, Ekim ayında düzenleyeceği 5 konserde Başkentlileri sevilen sanatçılarla buluşturacak. 9 Ekim'de Koray Avcı, 15 Ekim'de Zeynep Bastık, 16 Ekim’de İsmail Tunçbilek ve Şenay Lambaoğlu, 24 Ekim'de Cengiz Özkan ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Edip Akbayram’ı Çankayalılarla buluşuyor.
Çankaya Haberi
Çankaya'da Ekim Konserleri Koray Avcı İle Başlıyor

Çankaya Belediyesi Ankara'nın Başkent Oluşu ve Cumhuriyetimizin 98'inci yılını dört büyük konserle kutluyor. Çankaya'nın konser dizisi, 9 Ekim'de Dikmen Karapınar'da düzenlenecek Koray Avcı konseriyle başlayacak. Genç sanatçı Zeynep Bastık da 15 Ekim'de Çayyolu'nda Çankayalılarla buluşacak. 16 Ekim’de ise Kuğulupark’ta İsmail Tunçbilek ve Şenay Lambaoğlu saz ve caz ile Çankayalılara müzik keyfi yaşatacak.  

Konser dizisi Cumhuriyet haftasında 24 Ekim'de Cengiz Özkan konseriyle devam edecek. Esat Özgürlük Meydanı'ndaki konserde Özkan sevilen türküleri Çankayalılar için söyleyecek. Çankaya Ekim Konserleri, 29 Ekim'de Cumhuriyet'in 98'inci yılı kutlamalarıyla, final yapacak. Usta sanatçı Edip Akbayram Cumhuriyet Bayramı'nda Anıtpark'ta Başkentlilerle buluşacak.  

 

KONSER TAKVİMİ 

"Cumhuriyetin Kalbi, Türkiye'nin Başkenti" sloganıyla Çankaya Belediyesi'nin düzenlediği "Ekim Konserleri" takvimi ise şöyle: 

 

9 EKİM SAAT 19.30 

KORAY AVCI 

Dikmen Karapınar Mahallesi 1181 Sok. 

 

15 EKİM SAAT 20.00 

ZEYNEP BASTIK 

Çayyolu Arcadium AVM Arkası 

 

16 EKİM SAAT 18.00  

İsmail Tunçbilek/Şenay Lambaoğlu 

Kuğulupark 

 

24 EKİM SAAT 19.30 

CENGİZ ÖZKAN 

Seyranbağları Esat Özgürlük Meydanı 

 

29 EKİM SAAT 19.30 

EDİP AKBAYRAM 

Anıtkabir yanı Anıtpark 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya'da, Ekim, Konserleri, Koray, Avcı, İle, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı