Haber Detayı
13 Şubat 2021 - Cumartesi 23:15
 
CHP Ankara İl Örgütü Yenimahalle'de Ziyaretlerde Bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanlığı, Yenimahalle Belediye Başkanlığını ve CHP Yenimahalle İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, gündemi ve çalışmaları değerlendirdi.
Siyaset Haberi
CHP Ankara İl Örgütü Yenimahalle'de Ziyaretlerde Bulundu

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, İl Yöneticili, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının katılımıyla Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve CHP Yeni Mahalle İlçe Başkanlığını ziyaret eden CHP Ankara İl Başkanlığı, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 Ziyaretin ardından açıklama yapan İl Başkanı Akıllı, “Yenimahalle İlçe Belediye Başkanımız Fethi Yaşar’ı ziyaret ederek ilçedeki projeler hakkında bilgi aldık. Yenimahalle’de güzel projelere hayat vererek, yurttaşın yaşantısına katkıda bulunuyor. Yine Yenimahalle’de İlçe Başkanımız Ferudun Güngör’ü ve ilçe yöneticilerimize bir ziyaret gerçekleştirdik. Gündeme ilişkin sohbet ederek, Cumhuriyet Halk Partisi olarak ilerleyen dönemde atacağımız adımlar hakkında konuştuk. Başkanlarımıza gösterdikleri ilgi, alaka ve ilçede yürüttükleri çalışmalar için teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Ankara, İl, Örgütü, Yenimahalle'de, Ziyaretlerde, Bulundu,
Yorumlar
Haber Yazılımı