Haber Detayı
16 Kasım 2016 - Çarşamba 17:42
 
CHP'li Vekiller Cumhuriyet Gazetesine Yürüdüler
MİT TIR'ları davasında Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Can Dündar ve CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun duruşması bugün görüldü.
Siyaset Haberi
CHP'li Vekiller Cumhuriyet Gazetesine Yürüdüler

Mahkeme heyeti, kaleme aldığı köşe yazısında Enis Berberoğlu'nun 'cemaat imamı' olduğunu iddia eden Soner Yalçın'ın Berberoğlu'nun da talebiyle tanık olarak dinlenmesine karar verdi.

 
CUMHURİYET GAZETESİ’NE ZİYARET 
 
Duruşma sonrası aralarında Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Gürsel Tekin, İlhan Kesici, Engin Altay, Selina Doğan, Erdoğan Toprak, Atilla Sertel, Veli Ağbaba, Muharrem İnce, Candan Yüceer, Ali Özcan, Sezgin Tanrıkulu, Hilmi Yarayıcı, Mehmet Tüm, Cemal Okan Yüksel, Yaşar Tüzün, Erdin Bircan, Tur Yıldız Biçer, Bülent Öz, Namık Havutça, Mehmet Göker, Utku Çakır Özer, Tanju Özcan, Tuncay Özkan, Didem Engin, Mazlum Nurlu ve CHP PM üyesi Kadir Gökmen Öğüt’ün de bulunduğu CHP heyeti Cumhuriyet gazetesini ziyaret etti. Gazete yazarları Orhan Erinç, Ayşe Yıldırım ve Bülent Özdogan’la görüşen CHP heyeti daha sonra gazete önünde kısa bir açıklama yaptı.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MİT, TIRları, davasında, Cumhuriyet, Gazetesi, Ankara, Temsilcisi, Erdem, Gül, C
Yorumlar
Haber Yazılımı