Haber Detayı
13 Haziran 2017 - Salı 11:23
 
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı
Tasavvuf müziğinin duayenlerinden Ahmet Özhan Sincanlıların bam teline dokundu.
Sincan Haberi
Sincan Ramazan Akşamları'nda Ahmet Özhan Rüzgarı

Sincan’da Ramazanın huzuru bir başka yaşanıyor. Lale, Yenikent ve Temelli Meydanlarında Sincanlılara benzersiz bir Ramazan programı sunan Sincan Belediyesi, bununla da yetinmeyerek mahalle şenlikleri ile eski Ramazanları vatandaşın ayağına getiriyor. Ramazan Ayı boyunca her gün birbirinden güzel etkinliklerle Sincanlıları buluşturan Sincan Belediyesi, Hasan Sağındık, Abdurrahman Önül gibi ünlü isimlerin ardından Ahmet Özhan’ı Sincanlılarla bir araya getirdi. Türk Sanat Müziği’nin önemli isimlerinden biri olan Ahmet Özhan Lale Meydanını dolduran binlerce Sincanlı ile birlikte eserleri seslendirdi. Büyük beğeni toplayan etkinlik, unutulmazlar arasındaki yerini aldı.

BAŞKAN TUNA’YA TEŞEKKÜR

Gördüğü kalabalık karşısında memnuniyetini dile getiren Tasavvuf Sanatçısı Ahmet Özhan Ramazan ruhunun bu denli güzel yaşanmasına vesile olan Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya teşekkür etti. Özhan “ Sincan’ın Sincanlıların gönlümüzde ayrı yeri var. Bu mübarek günlerde bir araya gelmek ve sizlerle bu güzel ortamı solumak beni ziyadesiyle mutlu etti” dedi.

Her gün ayrı bir sanatçıyla Ramazan akşamlarını dolu dolu geçiren Sincanlılar ise Başkan Tuna’ya şükranlarını sundu. Ramazan Akşamlarının daha da anlamlı hale geldiğini ifade eden Vatandaş  “Ailelerimizin anlattığı o eski ramazanları Sincan Belediyemizin yaptığı bu güzel programlarla bizler de yaşıyoruz. Ramazan ayının bereketini ve huzurunu bu etkinlikler ile taçlandırıyoruz. Bu güzel program için Başkan Tuna’ya çok teşekkür ederim” diye konuştu. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Sincan, Ramazan, Akşamları'nda, Ahmet, Özhan, Rüzgarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı