Haber Detayı
02 Kasım 2020 - Pazartesi 10:53
 
Doğanay Nakliyat
Nakliyat hizmeti ülkemizde çok uzun yıllardır var olan bir hizmettir. Bu hizmet insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir.
Güncel Haberi
Doğanay Nakliyat

Nakliyat hizmeti ülkemizde çok uzun yıllardır var olan bir hizmettir. Bu hizmet insanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Çünkü taşınma süreci kişilerin tek başlarına kolay bir şekilde üstesinden gelebilecekleri ve tamamlayabilecekleri bir süreç değildir. Taşınma işi için mutlaka profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. Bu sebep ile nakliyat hizmetleri taşınma sürecini geçirecek olan her insan için gerekli olan hizmet türleridir. Doğanay evden eve taşımacılık hizmetleri vermekte olan bizler de siz müşterilerimize senelerdir güvenilir ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Doğanay nakliyat olarak bu yazıyı oluşturma amacımız hem sizlere kendi hizmetlerimizi tanıtmak hem de taşınma süreci ile ilgili bilmeniz gereken önemli bilgileri vermektir. Yazının içerisinde önce taşımacılığın, yani nakliyatın ne anlama geliyor olduğunu, nasıl yapıldığını göreceksiniz. Sonra da firmamız hakkındaki önemli bilgilere erişeceksiniz. Doğanay taşımacılık kimdir, güvenilir midir, iş ve hizmet kalitesi nasıldır, size sunduğu ayrıcalıklar nelerdir, genel hizmet fiyatları nelerdir gibi soruların yanıtlarını göreceksiniz.

Yazıyı okuduktan sonra eğer taşınma sürecini en iyi ve güvenli şekilde geçirmek istiyor iseniz, profesyonellerden yardım almak istiyor iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede de nakliyat hizmetini almak için ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz.

 

Nakliyat Hizmeti Nedir, Nasıl Olur?

Size ilk olarak nakliyat hizmetinin ne olduğunu anlatalım. Böylece alacağınız hizmetin önemini de kavramış olursunuz. Nakliyat hizmeti şu anlama gelir: Nakliyatın bilinen bir diğer adı da taşımacılıktır. Bu hizmet ile profesyonel bir yardım almak isteyen insanlar taşınma süreçlerini en kaliteli ve güvenli şekilde geçirirler. Nakliyat demek bir evdeki eşyaların diğer bir eve ya da başka bir konuta iyi ve güvenilir şekilde taşınması demektir. Nakliyat ile birlikte eşyalarınız evinizden alınır, taşınır ve yeni eve götürülür, yüklenir.

Peki, bu hizmet nasıl olmaktadır? Nakliyat hizmetinde şu adımlar vardır: Doğanay nakliyat olarak önce evinize gelir ve eşyalarınızı kontrol ederiz. Sonrasında paketleme ve ambalajlama işlemleri yapılır. Bundan sonra da askılı taşımacılık ya da asansörlü taşımacılık uygulamamız ile birlikte eşyalarınız ev içerisinden güvenilir bir şekilde, hiçbir zarar görmeden dışarı çıkarılır. Sonrasında evden çıkarılan eşyalar taşıma araçlarımıza yüklenir. Güvenilir bir yolculuk sonrasında ise yeni adresinize eşyalarınız taşınmış olunur.

Nakliyat hizmeti kısacası bu anlama gelmektedir ve süreç bu şekilde ilerlemektedir. Şimdi nakliyat hizmetini vermekte olan firmamızı sizlere iyi bir şekilde tanıtalım.

 

Doğanay Nakliyat Hakkında

Doğanay nakliyat firmamız hakkında sizlere en genel olarak şu bilgileri verebiliriz:

 • Kuruluş: Doğanay taşımacılık firması 1990 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Bu firma köklü bir aile firmasıdır. Sayın Servet Yüksel bu firmanın kurucusudur ve ilk faaliyetlerine bu şekilde adım atmıştır. Firmamız hala sektör içerisinde öncü olmaya devam etmektedir ve gün geçtikçe de bu aile firması daha da büyümektedir. Bizimle çalışmakta olan her yeni güvenilir iş arkadaşımız ailemizin büyümesine ve sürekli kaliteli hizmet vermemize yardımcı olmaktadır.
 • Ekip Arkadaşlarımız: Firmamız bünyesinde yer almakta olan, çalışan her bir iş arkadaşımız alanında güvenilir, alanına vakıf olan ve profesyonel şekilde çalışan kişilerdir. Her biri nakliyat alanında uzun yıllar boyunca eğitim almış olan, deneyimli, iş disiplinine sahip olan taşımacılardır. Müşterilerimiz ile olan iletişimlerinde her zaman hoşgörü ve sağduyu ile hareket etmektedirler. Bu da senelerdir bizim öncü bir firma olmamızın, insanlar tarafımdan tercih edilen bir firma olmamızın en önemli sebeplerinden biridir.  
 • Hizmet kalitemiz: Hizmet kalitesi de güvenilirlik kadar çok dikkat ettiğimiz ve öncelediğimiz bir husustur. İlk kurulduğumuz, ilk bu sektörde çalışmalar yapmaya başladığımız günden beri planlanmış, düzenle bir hizmet ve çalışma politikasına sahip durumdayız. Firmamız tüm çalışmalarında her zaman yeniliğin peşinde olmuştur. Gelişmekte olan tüm tekniklere ve de teknolojilere açık durumdadır. Hizmetlerimizde kullandığımız her uygulama son teknoloji sahiptir. Böylece sektöre de pek çok yenilik getiriyor ve örnek çalışmalar yapıyoruz. Tüm hizmetlerimiz kalite ve güvenilirlik çerçevesi içinde devam etmektedir.

Doğanay evden eve nakliyat firmamız hakkında genel olarak bunları söyleyebiliriz. Hakkımızda bilmeniz gereken önemli hususlar bunlardır. Eğer daha da detaylı bilgilere erişmek istiyor iseniz bizim hakkımızdaki tüm sorularınızı bizimle iletişime geçerek bizlere sorabilirsiniz. Aklınızı karıştıran hiçbir soru işareti kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Peki, Doğanay nakliyat güvenilir bir firma mıdır? Müşteri memnuniyeti ne durumdadır? Bu önemli soruların yanıtlarını görmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

 

Doğanay Nakliyat Güvenilir Bir Firma Mı?

Güven ve güvenilirlik her işte en önemli unsurdur. Hiçbir kimse ile ya da hiçbir firma ile güven duygusu olmadan bir iş yapamayız. Bu sebep ile taşımacılık konusunda da güvenilirliği aramanız oldukça normal bir durumdur. Doğanay taşımacılık güvenilir mi sorusunu da bu çerçevede şu şekilde açıklayabiliriz:

Firmamız kurulduğu ilk günden beri kalite ve güvenilirlik ile birlikte hareket etmektedir. Her bir hizmetinde bu iki unsur öncelik taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti durumuna da baktığımız zaman bu iki unsurun büyük bir etkisinin olduğunu görüyoruz. Firmamız güvenilirliğini kanıtlamış bir firmadır. Nakliyat hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken ilk şey müşterinin hiçbir şekilde mağdur olmamasıdır. Bizler de bunun için çabalıyoruz ve müşterinin mağdur olmaması için sözleşme, sigorta ve garanti gibi işlemler uyguluyoruz. Dolayısıyla firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilir ve taşınma süreciniz için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Şimdi sizlere biraz önce bahsetmiş olduğumuz sözleşme, sigorta ve garanti konularını daha da açık hale getirelim. Bunlar sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardır ve bunları çok daha ayrıntılı bir şekilde görmeniz sizin için iyi olacaktır. Bu konuyu sıradaki konu başlığımızın altında göreceksiniz.

 

Müşterilere Sunduğumuz Ayrıcalıklar Nelerdir?

Doğanay nakliyat firmamız siz müşterilerimize pek çok önemli ayrıcalık sunmaktadır. Bu ayrıcalıklar aynı zamanda müşteriye yarar sağlayacak olan büyük avantajlardır da. Müşteri memnuniyeti ve yararı odaklı çalıştığımızdan dolayı biraz sonra sayacak olduğumuz tüm bu ayrıcalıkları uzun senelerdir her bir müşterimize veriyoruz. Sektör öncüsü konumunda olmamızın en büyük nedenlerinden bir tanesi de budur, size sunuyor olduğumuz tüm ayrıcalıklardır. Bu ayrıcalıkları şu şekilde sizlere sayabiliriz:

 • Sizlere sigorta, sözleşme ve garanti avantajlarını sunuyoruz. Bunların her biri herhangi bir durumda, herhangi bir sebep ile mağdur olmamanınız için gereken şeylerdir. Şimdi bu üç ayrıcalığı sizlere detaylı şekilde açıklayalım.
 • Sigorta: Sigorta çok büyük bir avantajdır. Çünkü eğer bir taşımacılık hizmeti içinde sigorta yapılmamış ise eşyalar herhangi bir zarar gördüğü zaman firma bu durumdan asla sorumlu olmaz. Bütün yük müşteriye biniş olur. Fakat eğer sigorta yapılır ise eşyalar korunma altına, güvence altına alınmış olunur. Bu da şu anlama gelir: Eğer taşımacılık hizmeti içinde eşyalara herhangi bir zarar gelir ise yapılan sigorta sayesinde sorumluluğu firma üstlenecektir. Bu firmaya duyulan güven için çok önemli bir işlemdir.
 • Sözleşme: Sözleşme de bir diğer avantajdır. Sözleşme firma ile müşteri arasında yapılmaktadır. Sözleşme içinde iki tarafı da ilgilendirmekte olan bazı maddeler yer alır. Bu maddeler her iki tarafın da lehine haldedir. Tüm bir nakliyat hizmeti boyunca bu sözleşmeye, bu maddelere sadık kalınmaktadır. Bu sayede de iki taraf için de güvenilir ve kaliteli bir hizmet süreci geçmiş olur.
 • Garanti: Garanti ile Doğanay nakliyat sizlere büyük bir güvence verir. Size yüzde 100 garanti verilmektedir. Bu garanti ile hizmeti en iyi ve kaliteli biçimde alacağınızın bir sözü de verilmiş olunur. Bu da yine müşteri mağduriyetini önleyecek olan önemli bir işlemdir.
 • Tüm bu işlemler, tüm bu ayrıcalıklar her bir müşteriye verilmektedir. Bu işlemler olmadan hiçbir şekilde hizmet vermeyiz. Her bir hizmetimizde bu işlemler uygulanır.

Bu konuda sizlere bunları diyebiliriz. Peki, hizmetlerimiz nelerdir? Şimdi sizlere veriyor olduğumuz tüm hizmetleri sayacağız. Sonra da bu hizmetleri tek tek açıklayacağız, ne anlama geldiklerini göstereceğiz.

 

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hizmetlerimiz arasında şu hizmetler yer alır: Askılı taşımacılık hizmeti. Asansörlü taşımacılık hizmeti. Ofis taşımacılık hizmeti. Depolama hizmeti. Parça eşya nakliyesi işlemi. Paketleme ve ambalaj işlemi. Ekspertiz hizmeti. Bu hizmetlerimizin her biri en son teknolojiye göre geliştirilmiş durumdadır. Şimdi hizmetlerimizin ne anlama geldiğini gösterelim.

 • Askılı taşımacılık hizmeti: Askılı taşımacılık hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir. Bu hizmet türü sayesinde eşyalarınız hiçbir olası zarar görmeden doğru ve güvenli biçimde askılı yöntemimiz ile taşınır. Doğanay nakliyat olarak senelerdir bu önemli hizmeti size veriyoruz.
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti: Bu hizmet türümüz de askılı taşımacılık hizmetinde görmüş olduğumuz gibi en çok tercih edilen hizmet türlerimizdendir. Asansörlü taşımacılığın çok tercih edilmesinin başlıca sebebi en güvenilir yol olmasıdır. Eşyalar 25. kata kadar çıkabilen özel asansörümüz sayesinde hiçbir şekilde zarar görmeden evden dışarı çıkartılır.
 • Ofis taşımacılık hizmeti: Doğanay taşımacılık eşyalarınızı evden eve taşıyor olduğu gibi aynı şekilde ofisteki eşyalarınızı da taşımaktadır. Ofisinizden eşyalar alınır ve istediğiniz yere taşınır.
 • Depolama hizmeti: Depolama da önemli bir hizmetimizdir. Bu hizmeti eşyalarını güvenilir bir şekilde bekletmek isteyen kişiler tercih eder. Taşınacak olan tüm eşyalar depo alanlarımızda bekletilmektedir. Siz ne kadar süre beklemesini istiyor iseniz o kadar bekletilir. Depolarımızda güvenlik kameraları vardır ve gün içerisinde depolar sürekli izlenir.
 • Parça eşya nakliyesi işlemi: Doğanay nakliyat evinizi tamamen taşımaktadır. Aynı zamanda bu hizmet ile parça eşya taşımacılığı da yapılır. Parça eşyalarınızı güvenli şekilde alır ve istediğiniz adrese kaliteli biçimde taşırız.
 • Paketleme - ambalaj işlemi: Bu hizmet türü en önemli hizmettir. Çünkü eğer bir eşyaya paketleme ve ambalajlama yapılmamış ise o eşya mutlaka herhangi bir şekilde zarar görecektir. Çalışanlarımız en iyi şekilde eşyalarınızı paketler ve ambalajlar, böylece eşyalar taşıma sürecinde olası bir zarardan korunur. Aynı zamanda ufak parça eşyaların çok yer kaplamaması, taşımayı zorlaştırmaması için de paketleme önem taşır.
 • Ekspertiz hizmeti: Bu hizmet türü ise tamamıyla müşteri memnuniyeti için önemlidir. Müşterinin herhangi bir şekilde fiyat yönünden mağdur olmaması için gerekli bir hizmettir. Her müşterimize bu hizmeti veririz. Ekspertiz hizmeti ile beraber eşyalar yerinde incelenir. Bu inceleme sayesinde fiyat belirlemesi uygun olarak yapılır. Yüksek fiyat belirlenmesi önlenmiş olunur. Bu sayede müşterilerimiz olması gereken fiyat ne is yalnızca onu öderler. Bu hizmet sayesinde içiniz fiyat konusunda rahat olabilir.

Firmamız sizlere bu hizmet türlerini sunmaktadır. Eğer siz de bu hizmetleri almak, ayrıcalıklara sahip olmak ve en uygun fiyatlı olarak taşımacılık sürecinizi geçirmek istiyor iseniz hemen bizimle iletişime geçin. (Firmamız 7 / 24 size hizmet vermektedir. Telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Doğanay, Nakliyat,
Yorumlar
Haber Yazılımı