Haber Detayı
01 Mart 2021 - Pazartesi 20:08
 
Elmadağ'ın Köylerine Ücretsiz Ulaşım Başladı
Elmadağ’ın Tüm Köylerine Pazartesi Günü İtibariyle Elmadağ Belediyesi Tarafından Ücretsiz Ulaşım Hizmeti Başladı..
Ankara Haberi
Elmadağ'ın Köylerine Ücretsiz Ulaşım Başladı

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah 08:00 de, Elmadağ Tarım Kredi Kooperatifi önünden hareket edecek araçların İlçeye bağlı köy yerleşkelerinden mahalle statüsüne dönen ve mücavir alan sınırları içerisinde yer alan, tüm köylere hizmet edeceği bilgisi alındı.

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Herkesin bir hayali vardır. Benim en büyük hayalim insanlara faydalı olmak, onlara hizmet ederek bir misyon üstlenmekti. Elmadağ’ın artık değişmesi gerektiğini düşünerek, daha sosyal, yaşanabilir, insanlarının mutlu olduğu bir Elmadağ kurmak için bu yola girdim.” dedi.

Belediye Başkanı Aşın: “63.000 hektar yüzölçümü büyüklüğünde bir ilçeye hizmet ediyoruz ve her alana eşit hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Bir taraftan ilçemizin çehresini değiştirirken bir taraftan da sosyal projelerle toplumun her kesimine kucak açıyoruz” dedi.

 

“Milletimizin efendilerine hayırlı uğurlu olsun”

Başkan Aşkın: “Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor bu doğrultuda çözümler üretmeye gayret ediyoruz. Bu bağlamda, Köylerden merkeze ulaşımda sorun yaşayan vatandaşlarımızın, hayat standartlarını daha fazla nasıl yükseltebiliriz bakış açımızla, vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi, ulaşım sorunlarını çözüme kavuşturduk. Bugün itibariyle köylerden merkeze ve merkezden köylere ücretsiz ulaşım hizmetlerini başlatmış bulunuyoruz. Milletimizin efendilerine hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ'ın, Köylerine, Ücretsiz, Ulaşım, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı