Haber Detayı
26 Ocak 2021 - Salı 21:08
 
Elmadağ'ın Ulaşım Sorunları Masaya Yatırıldı
Kontrollü sosyal hayat ile birlikte Corona virüs vaka sayılarındaki artış, toplu taşıma araçlarında yeni düzenlemeleri de beraberinde getirdi.
Ankara Haberi
Elmadağ'ın Ulaşım Sorunları Masaya Yatırıldı

Alınan tedbirler kapsamında, toplu taşıma araçlarının özellikle sabah işe gidiş ve akşam iş çıkış saatlerindeki ve servis sayılarındaki yaşanan değişiklikler, kullanım yoğunluğu nedeniyle sosyal mesafe kuralına uymanın zorlaşması, vatandaşların çalışmakta olduğu iş yerlerine ulaşımda zorluklar çekmesi, işçi - işveren arasında sorunlar yaşanması ve bu sorunların çözüme kavuşması için Elmadağ Belediyesinde bir toplantı düzenlendi.

 

"Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek bizim başlıca görevimizdir” diye sözlerine başlayan Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Konu ile ilgili ve ulaşım adına yaşanan tüm sorunları görüşmek üzere ziyaretimize gelen, Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Genel Başkanı Kurtuluş Kara'ya ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. “ dedi.

 

Başkan Aşkın: “Vatandaşlarımızın sorun yaşamaması, mağdur olmaması için, İlçemizin büyük sorunlarından biri olan ulaşım sorunlarının giderilmesi adına çözüm önerilerini sunduk, konuyla ilgili gerekli görüşmeleri de yapıyoruz. Çok yakın zamanda çözümlerimizi tüm halkımızla paylaşacağız.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ'ın, Ulaşım, Sorunları, Masaya, Yatırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı