Haber Detayı
24 Şubat 2014 - Pazartesi 23:25
 
Elvankent, Enver Demirel'i Destekliyor
Elvankent Banka Blokları, 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Etimesgut Belediye Başkanı ve MHP’nin adayı olan Enver Demirel’i destekleyeceklerini açıkladı.
Etimesgut Haberi
Elvankent, Enver Demirel'i Destekliyor

Yaklaşık 15 bin seçmeni bulunan Elvankent Banka Blokları, 5 yıllık hizmetlerini başarılı buldukları Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’i destekleyeceklerini belirttiler. Adalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda K2 Ada Başkanı olan Mustafa İrdem, yaptığı açıklamasında “2009 yılında da Sayın Demirel’i desteklemiştik ve bizleri yaptığı hizmetleriyle mahçup etmedi. Yine kendisine desteğe devam diyoruz” şeklinde konuştu.

   Mustafa İrdem, Enver Demirel’in hizmetlerinin başarılı ve yerinde hizmetler olduğunu vurgularken “Banka Blokları olarak bilinen Atakent Mahallesi’ne gösterdiği yakın ilgi ve hizmetler bizleri memnun etmektedir. Öte yandan Sayın Demirel tarafından bölgemize kazandırılan Atakent Sosyal Tesisleri Elvankent’e ayrı bir renk katmıştır. Burayı yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi. İrdem, Atakent Mahallesi Banka Bloklarının 2009 yılına kadar hizmet alamadığını kaydederken “Göreve geldiği 2009 yılından bu yana Banka Konutlarına hizmet veren başta Belediye Başkanımız Sayın Enver Demirel olmak üzere meclis üyelerine, belediye kurmaylarına ve işçilerine teşekkür ediyoruz. Elvankent Banka Blokları sakinlerimiz de yapılan hizmetlere sahip çıkmaktadır” açıklamasında bulundu.

   CHP ADAYINA TEPKİ
   Mustafa İrdem, Banka Bloklarına yapılan hizmetleri daha önceki açıklamalarıyla eleştiren CHP’nin Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi Memet Yula’ya da tepki gösterirken “Adalet Bakanlığı Lojmanları’nda yapılan hizmetleri, Belediye Başkanı Demirel’in kendi şahsına yönelik hizmet olarak eleştiren ve bunu kamuoyuna yanlış aktaran Sayın Yula, bugüne kadar bizlerin sorunlarına sahip çıkmamıştır. Buraya yapılan hizmetleri bize çok görenlere, sakinlerimizin sandıkta hesap sormalarını bekliyoruz”  dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elvankent, Banka, Blokları, 30, Mart’ta, yapılacak, yerel, seçimlerde, Etimesgut
Yorumlar
Haber Yazılımı