Haber Detayı
16 Şubat 2021 - Salı 20:31
 
Emlak Danışmanlarına Akaryakıt Desteği
Etimesgut Emlak Müşavirliği Dernek Başkanı ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akçam, Dernek olarak Emlak Danışmanı üyelerine akaryakıt desteği verdiklerini belirterek bu konuda açıklamalarda bulundu..
Etimesgut Haberi
Emlak Danışmanlarına Akaryakıt Desteği

Etimesgut Emlak Müşavirliği Dernek Başkanlığı ile BP Akaryakıt A.ş. ile yapılan protokolü ile Ankara da bulunan  emlak ofislerini  özel anlaşmalı tüm BP istasyonlarında geçerli 5  iskontolu  yakıt alım imkanına  davet etmek istiyoruz  . Araç plakası , yakıt cinsi (Motorin, Benzin ), araç cinsi , İletişim numarası ve araç sahibi bilgilerini  ileten tüm  meslektaşlarımıza dernegimiz tarafından  5 iskonto tanımlı  indirim kartı tanımlanacak ve kullanmaya başlayacaklardır. 
 
 
Meslektaşlarımız  BP indirim kart ile BP  istasyonlarına  akaryakıt alımı için gittiğinde kartlarını pompaya okutaracaklar   anında  5  litre fiyatından iskonto yapılacak ve aynı ücrete daha fazla litre akaryakıt alımı yapacaklardır. ödemelerini yine kredi kartı yada nakit olarak ödeyecekler ve diğer kampanyalardan da aynı şekilde faydalanacaklardır ( kredi kartı puanı, banka hediye puan kampanyaları vs. ). Meslektaşlarımız istasyonlarından indirim kart kullanarak akaryakıt alabilmesi için akaryakıt alırken pompa elemanına indirim kartını vererek pompaya okutması yeterli olacaktır  ( örneğin litre fiyatı 6,67 TL . olan motorinin litresi bu kart pompaya okutulduğunda üyelerimize özel 6,33 TL. ye düşecektir. ) . İndirim kart vermek için  üyelerinizden ve emlak ofislerinde ki brokerlardan  herhangi bir sözleşme, taahhüt, teminat,  DBS vs. hiçbir bağlayıcı şart istenmeyecektir. . 
 
Hayırlı olmasını dilerim.
 
Önemli Not: Söz konusu kampanya sadece benzin ve motorin grubu yakıtlarda geçerli olup , lpg alımları kapsam dışındadır.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Emlak, Danışmanlarına, Akaryakıt, Desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı