Haber Detayı
27 Mart 2021 - Cumartesi 10:04
 
Enerji İçin Pharmaton
Gün içinde çok fazla enerjiye ihtiyaç duyarız. Pharmaton sayesinde bu enerjiyi kolayca karşılayabilirsiniz. Ayrıca içerisindeki Ginseng sayesinde ideal bir gıda takviyesi de sağlamaktadır.
Sağlık Haberi
Enerji İçin Pharmaton

Enerji İçin Pharmaton

Gün içinde çok fazla enerjiye ihtiyaç duyarız. Pharmaton sayesinde bu enerjiyi kolayca karşılayabilirsiniz. Ayrıca içerisindeki Ginseng sayesinde ideal bir gıda takviyesi de sağlamaktadır. Multivitamin ve mineral açısından da zengin olan Pharmaton, tüm değerleri yerine koyacak güçtedir. Tablet ve kapsül şeklinde tüketilebilir. İçerisindeki mineral ve multivitamin sayesinde metabolizmanın enerjisini sağlar. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasını sağlamaktadır. Gün içerisinde kullanımda oldukça faydasını görebilirsiniz. 18 yaş üstü kişilerin kullanımına uygundur. Doktor ya da eczacı gözetiminde kullanılması önerilmektedir.

 

Pharmaton İçeriği ve Kullanımı

Pharmaton kullanımı 3-4 aylık bir periyotla kullanılmalıdır. Daha sonra 1 hafta gibi bir süre ara verilerek tekrar başlanmalıdır. Kullanım şekli ise her gün olmalıdır. Her sabah tok karnına kullanımında enerji artışını görebilirsiniz. Bağışıklığın güçlenmesine yarar sağlayan Parmaton, doktorlar tarafından önerilen bir takviyedir. Çin geleneksel tıbbında kullanılan Ginseng, Pharmaton’un içinde de bulunmaktadır. Ginseng zihinsel ve fiziksel performansı arttırır. Medikal açıdan Ginseng’in kullanımı 5000 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Bu değerli bitkinin Pharmaton’un içinde bulunması, Pharmaton’u ideal bir gıda takviyesi haline getirmektedir. Pharmaton ürünleri için https://www.kozmela.com/pharmaton sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Enerji, İçin, Pharmaton,
Yorumlar
Haber Yazılımı