Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 10:38
 
Ersin Işık'tan Etimesgut Belediyesi'ne Eleştiri
Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Ersin ışık, yaptığı basın açıklamasında seminer adı altında Afyon’da termal hotelde yapılan toplantıları eleştirirken pandemi sürecindeki çalışmaların artık daha az yapıldığını söyledi.
Etimesgut Haberi
Ersin Işık'tan Etimesgut Belediyesi'ne Eleştiri

    Ramazan ayının müjdecisi üç ayların manevini iklimini yaşadığımız şu günlerde dünyanın gündemini meşgul eden pandemi sürecinin son bulmasını ve yine eskiden olduğu gibi normal bir hayat yaşayabileceğimiz bir ortamın oluşmasını temenni ederek sözlerine başlayan Ersin Işık, pandemi sürecinden ülkemizde olduğu gibi Etimesgut’ta da çok sayıda vatandaşımızın etkilendiğini söyledi.
 
    Ersin Işık, “İlçemizde de öğrencilerimiz, esnafımız, işçimiz ve çiftçimiz bu kötü süreçten etkilenmektedir. Pandemi başlangıcında yetkili organların yapmış oldukları göstermelik yardımların ve çalışmaların şu an yapılmadığı gözlemlenmektedir” şeklinde konuşurken “Hatırlayınız, cadde sokak yıkamaları, dezenfektan çalışmalarının artık yapılmadığı, vefa destek gruplarının ortalıkta görülmediğini izliyoruz” ifadelerini kullandı.
 
ETİMESGUT BELEDİYESİ’NE ELEŞTİRİ
 
    Vatandaşın evine ekmek götürmekte zorlandığı, evinde aşının kaynamadığı, her zamankinden daha çok yardıma muhtaç olduğu bir dönemde Etimesgut Belediyesi’nin çeşitli grupları ve özellikle meclis üyelerine ‘SEMİNER’ adı altında belediyenin imkanlarıyla, Etimesgutlunun parasıyla termal hotelde ağırlanmasını parti olarak etik bulmadıklarını sözlerine eklerken Etimesgut Belediyesi’ni eleştirdi. Bu durumu vahim bir durum olarak gördüklerini söyledi.
 
KUTUPLAŞTIRIYORLAR
 
    Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özrdağ’a yapılan saldırıyı kınarken “Sayın Özdağ’ı saldırı sonrası teşkilatımızla birlikte ziyaret ederken Cumhur İttifakı bileşenlerinin arayıp sormaması ülkemizdeki kutuplaştırıcı siyasetin bariz önrneği olarak karşımıza çıkmaktadır” dedi. 
  
    Ersin Işık, Mayıs itibariyle yapılacak olası her türlü seçime Gelecek Partisi ve Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak hazır olduklarını söylerken “Oy pusulasındaki çınar yaprağı altına vurulacak her mührün takipçisi olacak olan sandık yönetimlerimizi oluşturmaya başladık. Aynı zamanda teşkilatımızın en küçük birimi olar bir başkan, iki yönetim kurulu üyesinden oluşan sandık kurullarımızı oluşturmaya başladık. Hedefimizin en kısa sürede bunları takamamlamaktır. Tüm vandaşlarımızı Gelecek Partisi’ne üye olmaya, görev almaya, seçmenin iradesine sahip çıkmaya davet ediyoruz” açıklamasında bulundu.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ersin, Işık'tan, Etimesgut, Belediyesi'ne, Eleştiri,
Yorumlar
Haber Yazılımı