Haber Detayı
06 Şubat 2021 - Cumartesi 17:05
 
Etimesgut Belediyespor Basketbol Kulübüne Destek!
Etimesgut Belediyesi Meclis Toplantısında Belediye Meclis Üyeleri, Belediyespor Basketbol Kulübüne ve yine Belediye bünyesindeki Gelişim Spor Kulübüne toplam 1 milyon 100 bin TL nakdi yardım yapılması kararını oy birliğiyle kabul ettiler.
Etimesgut Haberi
Etimesgut Belediyespor Basketbol Kulübüne Destek!

TOPLAM 1.1 MİLYON TL

Etimesgut Belediyesi Meclis Toplantısında, Belediye Meclis Üyeleri Başkanlık Yazısı ile gelen Belediyespor Basketbol Kulübü ve Gelişim Spor Kulübüne nakdi yardım yapılması kararını görüştüler. Buna göre; Türkiye Basketbol 2. Liginde mücadele eden ve oynadığı tüm maçları kazanıp sadece tek yenilgiyle grubunda lider bulunan Etimesgut Belediyespor Basketbol Kulübüne 31.12.2021 tarihine kadar kullanılmak üzere teşvik amaçlı 750 bin TL tutarını aşmamak kaydıyla nakdi yardım yapılması kararlaştırıldı.

Bir diğer gündem maddesinde ise Belediye bünyesinde bulunan  ve amatör sporcuları barındıran Etimesgut Belediyespor Gelişim Spor Kulübüne, aynı şartlarda 350 bin TL nakdi yardım yapılması oy birliğiyle kabul edildi. Böylece alınan bu kararlar neticesinde Belediyespor Basketbol Kulübü ile Gelişim Spor Kulübüne toplam 1 milyon 100 bin TL nakdi yardım yapılmasına karar verildi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, Belediyespor, Basketbol, Kulübüne, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı