Haber Detayı
11 Mayıs 2021 - Salı 10:16
 
Gelecek Partisi Etimesgut'ta Gıda Yardımlarına Devam Etti
Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık, Ramazan Ayı boyunca teşkilat olarak Etimesgut’ta ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunduklarını belirtirken Belediyenin esnaflara yönelik yaptığı 1.200 TL’lik nakdi yardımı da olumlu bulduklarını açıkladı.
Etimesgut Haberi
Gelecek Partisi Etimesgut'ta Gıda Yardımlarına Devam Etti

    Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Ersin Işık, Ramazan Ayı içerisinde yaptıkları faaliyetler ve yardım çalışmaları hakkında gazetemize şu açıklamalarda bulundu:
 
    “Küresel salgın nedeniyle bir çok zorluğu birarada yaşadığımız Ramazan Ayı’nı geride bırakıyo-ruz. Ramazan Ayı’nın Etimesgutlu hemşerilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza huzur, mutluluk ve refah getirmiş olmasını temenni ediyor, mevcut yasaklar altında gireceğimiz Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. 
    Ramazan Ayı boyunca Etimesgut İlçe Teşkilatımız pandemi ve yasaklara rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. Partimizin öncelikli hedefi insanlarımızın huzur ve refahını sağlamaktır. Bu kapsamda Sosyal Politikalar Başkanlığımızın girişimleriyle bu ay boyunca düzenli olarak kendi imkanlarımızla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza da gıda kolisi yardımında bulunduk. Hiç bir ayrım yapmadan bize ulaşan veya bizim ulaşabildiğimiz, zor günler geçiren vatandaşlarımızın bir nebze olsun yükünü azaltmak için elimizden geleni yaptık.
    Kadın Politikaları Başkanlığımızca bayramda çocuklarımızı sevindirmek amacıyla giyecek yardımı programı düzenledik. Tek tek adreslere giderek gönüllere girmeye çalıştık. Diğer taraftan teşkilat çalışmalarımızı video konferans yöntemiyle devam ettirdik.
    Etimesgut Belediye Meclisi’nin yapmış olduğu Olağanüstü toplantıda zor durumdaki esnafımıza 1.200 TL yardım yapılması kararını olumlu buluyorum. Kararın alınmasında emeğigeçen tüm yetkililere teşekkür ediyoruz.
    Her geçen gün etkisini üzeri-mizde daha fazla htiğimiz ekonomik sıkıntılardan kurtulmanın reçetesini düzenli olarak kamuoyuna açıklayan partimiz, tüm Türkiye’de olduğu gibi Etimesgutumuzda da hizmet et-meye aynı azim ve kararlılıkla devam edecektir.
    Ersin Işık
    Gelecek Partisi Etimesgut 
    İlçe Başkanı”
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Gelecek, Partisi, Etimesgut'ta, Gıda, Yardımlarına, Devam, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı