Haber Detayı
13 Haziran 2017 - Salı 01:48
 
Etimesgut MHP, İftar Yemeğinde Buluştu
DEMİREL: Ülkücü dünya görüşünün hizmet anlayışını ve partimizin yerel yönetim politikasını Başkent'te başarı ile hayata geçirmiş bulunuyoruz.
Etimesgut Haberi
Etimesgut MHP, İftar Yemeğinde Buluştu

MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı'nın iftar programı, 1500 partiliyi aynı sofrada buluşturdu. Grand Park Salonu'nda düzenlenen programa Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Etimesgut İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy, ilçe teşkilatı yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda partili katıldı. İlçe Başkanı Ulusoy, MHP'nin vatanını, bayrağını, milletini seven, ülke menfaatlerini her şeyin üzerinde gören bir dava hareketi olduğunu belirterek, "MHP bir gün mutlaka iktidar olacaktır" dedi. Başkan Demirel de belediyenin hizmet ve yatırımlarını anlatarak, ilçeye her alanda büyük yatırımlar kazandırarak, ülkücü dünya görüşünün hizmet anlayışını Başkent'te başarı ile hayata geçirdiklerini söyledi.

Başkan Demirel, "Ayakları üzerinde duran ve dev yatırımlar yapabilen büyük, güçlü bir belediyeyiz. Yaptığımız hizmetler ortadadır. Yaşam merkezleri, spor tesisleri, yeşil alanlar, yollar, kaldırımlar inşa ettik. Sosyal ve kültürel alanda bir çok hizmet yürütüyoruz. Ankara'nın en fazla sosyal ve kültürel donatısı olan belediyesiyiz. Yeni tesislerimizin inşasına da devam ediyoruz. Yapımı devam eden Elvan Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi, Güzelkent Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi ile Bağlıca'da yaptığımız Engelsiz Yaşam Merkezi'ni bu yıl hizmete açmayı planlıyoruz. Bağlıca Mahallemize çok büyük bir yaşam, eğitim ve spor merkezi daha inşa ediyoruz. Ülkücü dünya görüşünün hizmet anlayışını ve partimizin yerel yönetim politikasını Başkent'te başarı ile hayata geçirmiş bulunuyoruz. Yönetim anlayışımız, yatırımlarımız ve hizmetlerimizle, Etimesgut 8 yılda 2 kat büyüdü, nüfusumuz 600 bine dayandı. Hizmetlerimizin tanıtımını en iyi yapacak olanlar, siz değerli dava arkadaşlarımızdır. Lütfen eserlerimize, hizmetlerimize sahip çıkınız, hemşehrilerimize anlatınız" dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Etimesgut, MHP,, İftar, Yemeğinde, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı