Haber Detayı
03 Nisan 2021 - Cumartesi 22:19
 
Hasanoğlan Sanayi Bölgesi'nin Yollarına El Atıldı
Yıllardır, Hasanoğlan Sanayi Bölgesindeki Sanayicilerin en büyük sorunlarından biriside fabrikalarına ulaşım için kullanmakta oldukları yol sorunuydu.
Ankara Haberi
Hasanoğlan Sanayi Bölgesi'nin Yollarına El Atıldı

Tonajlı araçların zamanla yolları çökertmesi ve altyapıda oluşan sorunların giderilmesi için kazı yapılması gibi çalışmalar ulaşımda sorunlara neden oluyordu. Yol genişletme çalışmalarının ardından ulaşım daha da sıkıntı hale gelmişti. Bu durum hem fabrika sahipleri açısından hem de bu fabrikalarda çalışanların ulaşım sıkıntısından dolayı ciddi sorunların yaşanmasına neden olmaktaydı.

 

Bu konunun ciddiyetinin farkında olan ve sorunların biran önce çözüme kavuşması için gerekli görüşmeleri yapan, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın “Birçok fabrikanın üretim yaparak ülkemizin kalkınmasına, istihdama katkı sağladığı, binlerce işçi kardeşimizin emekleriyle üretime destek olduğu, yıllardır yapılması beklenen, Hasanoğlan Sanayi Bölgemizin yol asfalt çalışmalarına, Ankara Büyükşehir Belediyemizle birlikte başlamış bulunuyoruz. İlçemize, yatırımın ve İstihdamın önünü açacak olan alt yapı, yol açma ve asfaltlama çalışmalarımız hızlanarak devam edecek.” dedi.

 

Başkan Aşkın: Sanayicilerimizi, işçi kardeşlerimizi, vatandaşlarımızı, çamursuz, tozsuz, temiz, ferah ve ulaşımın kolay olduğu bir yola kavuşturmak için imkanlar dahilinde çalışmalara devam edileceğini ifade etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Hasanoğlan, Sanayi, Bölgesi'nin, Yollarına, El, Atıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı