Haber Detayı
21 Kasım 2015 - Cumartesi 22:12
 
Kazan Belediyespor, Altındağ'ı 1-0 Mağlup Etti
Bölgesel lig 6. Grupta oynanan erteleme maçında Kazan Belediyespor deplasmanda Altındağ Belediyespor'u ikinci yarının başında Celalettin'le bulduğu golle(1-0)yenerek liderliğini sürdürdü.
Spor Haberi
Kazan Belediyespor, Altındağ'ı 1-0 Mağlup Etti

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR : 0    KAZAN BELEDİYE SPOR : 1

ALTINDAĞ BELEDİYESPOR  : 85-TUĞRUL 53-BARIŞ 14-ABDULLAH 4-SAVAŞ 11-ÜMİT 8-FELİPE 70-MUHAMMED 22-VEDAT 28-ARİF 37- ÖMER  -EMRE

YEDEKLER : SİNAN –GÖKHAN-HASAN-ÖMER-ZÜLFİKAR-MATHEUS-KUBİLAY

TEKNİK SORUMLU: ÖZGÜR VURUR

KAZAN BELEDİYESPOR : 25-YİĞİT 2-NURİ 3-MUHAMMED 4-MEHMET ALİ 13-CELALETTİN 5-ALİ 6-ÖMER 7-MUSTAFA 8-ERAY 9-FATİH 10-UĞUR

YEDEKLER :ABDULLAH-YUNUS-YEKTA-DOĞUKAN-İBRAHİM-ERGÜN

TEKNİK SORUMLU : AHMET UÇAR

GOL : 50’CELALETTİN

 

 

Maçı seyredenler arasında Kazan Belediye Başkanı Lokman ERTÜRK’de seyredenler arasındaydı. Öncelikle sorulması Altındağ Belediye sporu Karapürçek’e mahkum etmek Ankara’nın belkide standartları en kötü sahasına Altındağ Belediye sporu mahkum etmek ne derece doğru tartışılması gereken buyken burada maç oynatmak ve buna izin veren federasyon başta olmak üzere herkesi tebrik etmek lazım çok güzel iş yapmışlar.

Maça gelince kadro olarak Altındağ Belediye spor beklide BAL liginin en iyi kadrosuna sahip yönetim anlamında mükemmel ama teknik heyete gelince kocaman bir soru işareti son üç maç üç mağlubiyet.

Kazan Belediye spor ise dar bütçe ve kısıtlı imkanlara rağmen mükemmel bir ekip olmuş Teknik Heyetten sporcusuna yönetiminden seyircisine kadar maçlarını evinde oynamamasına rağmen ilk yedi hafta sonunda lider durumda ve Altındağ Belediye sporun 10 puan önünde.

Maçın ilk yarısı neredeyse herkesi uyuturken kaleye tek bir şut bile atılmaması da ilginç bir istatislikdi.İkinci yarının hemen başında Kazan’ın bulduğu gol maça hareket getirirken Zülfikar’ın oyuna girmesiyle çift forvete dönen Altındağ Belediye sporun 65 ve 80’yoğun baskısı Arif’in direkten dönen topu ve kaleci yiğit in kurtarışları maça damgasını vurdu.

Sorulması gereken maçtan çok Altındağ Belediye spor ve seyircisi Karapürçeği hakediyormu,Altındağ Belediye sporun bu yanlıştan vaz geçip özüne kendi sahasına ve BAL ligini bilen bir antrenöre ihtiyacı var yoksa çok geç olabilir on puan az bir puan farkı değil.  (TARIK GÜZEL)

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bölgesel, , lig, 6, Grupta, oynanan, erteleme, maçında, Kazan, Belediyespor, dep
Yorumlar
Haber Yazılımı