Haber Detayı
02 Mayıs 2021 - Pazar 11:14
 
Keçiören Belediyesi Hastanelere Tam Temizlik Uyguluyor
Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, pandemi ile mücadele kapsamında sahada görevli 700 personeliyle ilçedeki hastane ve sağlık birimlerinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışması yürütmeye devam ediyor.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi Hastanelere Tam Temizlik Uyguluyor

 Bu kapsamda Keçiören Belediyesi tarafından Gülhane Eğitim ve Araştırma, Keçiören Meslek Hastalıkları, Atatürk Göğüs Hastalıkları, Keçiören Eğitim ve Araştırma hastanelerinin kampüsleri, acil ve poliklinik girişleri köpüklü suyla yıkandı. Bu çalışmaların ardından ekipler hastane içinde ve toplu olarak kullanılan alanlarda dezenfeksiyon çalışması yaptı.


 “KURUMLARIMIZA DEZENFEKSİYON HİZMETİ VERİYORUZ”
Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, tam kapanma sürecinde temizlik ve dezenfeksiyon ekibinin sahada olduğunu, ilçedeki tüm kurum ve kuruluşlarda dezenfeksiyon işlemlerinin eksiksiz olarak yapıldığını söyleyerek şunları  aktardı:
“Pandemi sürecinde salgınla mücadele için kurduğumuz temizlik ekibimizle mahallelerimizdeki her bir cadde, sokak, park, bahçe ve doğal alanlarımızı temizliyoruz. Kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği yapıp, salgın sürecinin üstesinden gelmek için mesai mefhumu tanımaksızın çalışıyoruz. Özellikle hastanelerimize temizlik hizmeti konusunda sınırsız destek veriyoruz. Cami, eczane, sağlık kuruluşları ve sosyal donatı alanlarımızı temizlemeye devam ediyoruz.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi, Hastanelere, Tam, Temizlik, Uyguluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı