Haber Detayı
27 Nisan 2021 - Salı 20:42
 
Keçiören Belediyesi Huzurevi'nde Aşılar Tamam
Keçiören Belediyesi Huzurevi’nde pandemi ile mücadele kapsamında ikinci doz aşıları tamamlanan yaşlılara yönelik tedbirler devam ediyor.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi Huzurevi'nde Aşılar Tamam

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Salgın başlar başlamaz huzurevimizde sosyal izolasyon tedbirlerimizi ivedilikle aldık. Yaşlılarımızın toplu olarak yemek yeme sistemine son vererek yemeklerini odalarına servis ettik. İkinci doz aşıları tamamlanan yaşlılarımızı her ihtimale karşı tedbir altında tutmaya devam ediyoruz. Onların sağlığını korumak bizim için bir vebaldir.” dedi.

 

YAŞLILARIN İHTİYACI EKSİKSİZ KARŞILANIYOR

Keçiören Belediyesi huzurevinde bulunan yaşlıların ikinci doz aşıları tamamlanmış olsa da pandemiyle mücadele kapsamında buradaki tedbirlere devam ediliyor. Keçiören Belediyesi ve Halk Sağlığı Koordinasyon Merkezi iş birliğinde yaşlılar ve burada çalışan personeller rutin olarak testlerden geçiriliyor. Yaşlıların alışveriş ihtiyaçları ise yine personeller tarafından karşılanıyor. Dışarıdan getirilen ürünler dezenfeksiyon işlemlerinin ardından yaşlılara teslim edilirken personel haricinde huzurevine ziyaretçi alımı da yapılmıyor.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi, Huzurevi'nde, Aşılar, Tamam,
Yorumlar
Haber Yazılımı