Haber Detayı
14 Nisan 2021 - Çarşamba 20:27
 
Keçiören Belediyesi Molozlarınızı Ücretsiz Alıyor
Keçiören Belediyesi, ev tadilatı yapan vatandaşların inşaat molozlarını ücretsiz olarak kapılarından alarak hem kent estetiğini koruyor hem de vatandaşa büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor.
Keçiören Haberi
Keçiören Belediyesi Molozlarınızı Ücretsiz Alıyor

KAPIDAN ÜCRETSİZ ALINIYOR

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatı üzerine başlatılan “Kapıdan moloz alma hizmeti” ile vatandaşların ev tadilatı sonucu ortaya çıkan inşaat atıkları vatandaşın kapısından iş makineleri aracılığıyla alınıyor. Torbalarla dışarı çıkarılan molozların araç ve yaya trafiğini etkilemeyecek şekilde yol kenarına bırakılmasına büyük özen gösteriliyor. Moloz alımı için talep oluşturmak isteyen vatandaşlar Keçiören Belediyesi Ak Masa’ya “444 52 76” nolu telefonla ulaşabiliyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri talep oluşturulan adrese giderek yol kenarında bulunan molozları anında ortadan kaldırıyor.

 

ULAŞILABİLİR BİR BELEDİYEYİZ

Çevre kirliliğinin önüne geçmek ve vatandaşa kolaylık sağlamak için başlatılan ücretsiz moloz alım hizmetinin büyük memnuniyetle karşılandığını söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Vatandaşımıza sunduğumuz her bir hizmeti titizlikle hayata geçiriyor ve onların yaşamını kolaylaştırmak için ulaşılabilir bir belediyecilik hizmeti ortaya koyuyoruz.” ifadelerini kullandı.​

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören, Belediyesi, Molozlarınızı, Ücretsiz, Alıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı