Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 20:04
 
Keçiören'de 14 Şubat'a Özel "Sevgi Sahnesi"
Keçiören Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla evlenme teklifi etmeyi planlayan, eşine ve sevgilisine olan aşkını haykırmak isteyen vatandaşlar için Sevgi Sahnesi kurdu.
Keçiören Haberi
Keçiören'de 14 Şubat'a Özel

Keçiören Belediyesi tarafından Kalaba Kent Meydanı’na kurulan Sevgi Sahnesi vatandaştan büyük ilgi görüyor. Her yaştan çiftin sahneye çıkarak sevgilisine ve eşine duyduğu aşkı dile getirmesi için kurulan kırmızı sahnede renkli görüntüler de ortaya çıkıyor.

 

BAŞKAN ALTINOK: “SEVEN SEVDİĞİNE SEVDİĞİNİ SÖYLESİN” BUYRULMUŞTUR

14 Şubat’a kadar Kalaba Kent Meydanı’nda vatandaşın ziyaret edebileceği Sevgi Sahnesi’ne tüm vatandaşları davet eden Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok şunları aktardı:

“Sevgili Peygamber Efendimiz (s.a.v), ‘Seven sevdiğine sevdiğini söylesin’ buyuruyor. Bu anlamda sevgi, insanlığın ruhunu aydınlatan ve gönüllere doğan bir güneştir. Hayatımıza güzellik katan, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren en güzel duygudur sevgi. Biz de şehrimizde bir sevgi yumağı oluşturmak için 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vatandaşımız için Sevgi Sahnesi kurduk. Sevgi Sahnesi, güzel ve içten sözlerin yankılandığı bir durak oldu.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Keçiören'de, 14, Şubat'a, Özel, "Sevgi, Sahnesi",
Yorumlar
Haber Yazılımı